İstanbul’da Geçen Türk Yapımı The Last One, Steam’e Eklendi

Türk geliştiriciler tarafından yaratılan The Last One, Steam kütüphanesine eklendi. İstanbul'u ele geçirmiş olan zombilere karşı oynayacağınız The Last One, önümüzdeki Eylül ayında çıkış yapacak.

Phoenix Interactive Studio tarafından geliştirilen ve yayınlanacak olan, tamamen Türk yapımı The Last One, kısa süre önce Steam kütüphanesine eklendi. Oyun henüz ön siparişe açılmış durumda değil. Çıkış tarihi ise Eylül 2017 olarak görünüyor. Zombiler tarafından istila edilmiş olan İstanbul’da sağ kalmaya çalışacağınız The Last One, 2023 yılında geçecek. Başarılı geçen beta sürecinin ardından çıkış yapmaya hazırlanan The Last One, hayatta kalma temasını seven oyuncuların ilgisini çekebilecek bir FPS olacak.

Birinci şahıs nişancı bakış açısıyla oynanacak olan oyunda, pek çok tanıdık detaya rastlamanız mümkün olacak. Zombi istilası tarafından ele geçirilen İstanbul’da, hayatta kalan son insan olduğunuzu düşünerek kendinizi güvenliğe almaya çalışacaksınız.

Geride kimsenin kalmadığı şehir, kötü sonuçlanan bir bilimsel deneyin korkunç getirileriyle savaşmak zorundadır. “Sonuncu” lakabıyla oyuna başlayan ana karakter, sığınağı ve silahları sayesinde zombi istilasından sağ kurtulmaya çalışır.

Günün birinde sığınağının hemen yanında gizemli ve tanıyamadığı işaretlere rastlarsınız. Bu işaretleri kendisi gibi sağ kalmayı başarmış öteki insanların bıraktığını düşünürsünüz. Ardından da bütün tehlikelere karşı bir maceraya çıkarsınız.

Buraya tıklayarak oyunun Steam mağazasındaki sayfasına gidebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>