Islands of Nyne: Battle Royale

MMOFPS
Takip Et
9.2

Mükemmel

7.2

Kullanıcı


Islands of Nyne: Battle Royale’in Geliştirilmesi Durduruldu, Oyun Ücretsiz Oldu!

Islands of Nyne: Battle Royale artık ücretsiz.

12 Temmuz 2018’de büyük umutlar ile Steam’de bilgisayar oyuncularına sunulan Islands of Nyne: Battle Royale’in geliştirilmesi durduruldu.

Define Human Studios tarafından geliştirilen ve sadece bilgisayar oyuncularına sunulan Islands of Nyne: Battle Royale, yayınlanması ile oyuncuların ilgisini çekti. Hayatta kalma modu ile popüler oyunlar arasına adını yazdırmaya çalışan yapım, ne yazık ki umduğunu bulamadı. Steam’de oyuncular tarafından ‘karışık’ olarak değerlendirilen yapım, artık güncelleme almayacak. Oyunun Steam topluluk sayfası üzerinden yapılan açıklamaya göre oyun finansal yetersizlikten dolayı artık geliştirilmeyecek ve güncelleme almayacakmış.

12 Temmuz 2018’de 40.00 TL olarak bilgisayar oyuncularına sunulan yapım, yapılan duyurunun ardından ücretsiz olarak oynanmaya başladı. Geliştirici ekip oyunu ücretsiz olarak oyunculara sunmaya başladı. Oyunun sayfası Steam’de kalmaya devam edecek. Sunucularda oyuncular için aktif olacak. Ancak gelecek olan bir duyuru ile sunucular açık kalmaya devam edecek mi oyuncular ile paylaşılacak. Oyun içerisinde alışveriş yapan oyuncuların içerikleri yine onlarda kalacak.

Sadece İngilizce dil desteğine sahip olan yapım, büyük umutlar ile piyasaya sürülmüştü. Ancak oyuncuların yetersiz kalan ilgisi ve finansal sıkıntılar yüzünden geliştirici ekip daha fazla dayanamadı. Yapım artık ücretsiz olarak oynanacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol