Islands of Nyne: Battle Royale

MMOFPS
Takip Et
9.2

Mükemmel

7.2

Kullanıcı

Islands of Nyne: Battle Royale Bu Yıl Steam’e Geliyor

Yeni bir battle royale oyunu daha karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Geçtiğimiz sene PUBG ile başlayan battle royale füryası bu yıl da kaldığı yerden devam ediyor. Fortnite gibi oyunların piyasaya çıkışı ve aniden çoğalan oyuncu sayısı diğer yapımcıları da cezbederken, herkes pastadan pay kapmak istiyor. Şimdi ise yeni bir battle royale türünde yapım bizi bekliyor: Islands of Nyne: Battle Royale.

Islands of Nyne: Battle Royale aslında Haziran ayında duyurulmuştu fakat şimdi de çıkış tarihi yaklaştı. Unreal Engine 4 grafik motoruyla tasarlanan Islands of Nyne: Battle Royale, rekabetçi bir yapıda olacak ve bilim kurgu temasıyla karşımıza çıkacak. Online shooter türündeki yapımda hayatta son kalan oyuncu kazanan taraf olacak.

Bugün de geliştirici ekip Define Human Studios resmi açıklamayı yaparak Islands of Nyne: Battle Royale’in Steam’deki Erken Erişim programının 2018’in ikinci çeyreğinde başlayacağını duyurdu.

Islands of Nyne: Battle Royale’i aynı anda 100 kişi oynayabilecek ve üç geniş, özel bölgeden oluşan haritası olacak. Her bölgenin kendine özgü bir arazisi olacak ve içlerinde Maya tapınağı, askeri üsler ya da modern şehirler yer alacak.

Aynı zamanda Islands of Nyne: Battle Royale için aşağıdan izleyebileceğiniz fragman da yayınlandı.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol