Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

İptal Edilen The Last of Us Online’dan Görüntü Sızdırıldı

Naughty Dog tarafından iptal edilen The Last of Us Online'ın ana menüsünün ekran görüntüsü internete sızdırıldı.

Naughty Dog’un yaklaşık dört yıldır geliştirilen The Last of Us Online’ı resmi olarak iptal ettiğini daha önce sizlere aktarmıştık. PlayStation Studios bünyesindeki ekip, oyun için ayrılacak kaynağın gelecekteki tek oyunculu projeleri ciddi şekilde etkileneceği gerekçesiyle bu kararı verdiklerini açıkladı.

Bu açıklamadan kısa bir süre sonra çok oyunculu The Last of Us oyununun ana menüsünün nasıl göründüğünü ortaya koyan bir ekran görüntüsü internete düştü. Lobi görüntüsü, muhtemelen kendi cephaneliğinizin ya da kozmetik öğelerinizin yer alacağı bir bunk bölümünün ve bir battle pass sisteminin olacağını gösteriyor.

The Last of Us Online’ın Ana Menüsü Böyle Olacaktı

the last of us online sızıntı

Muhtemelen yakında oynanışa dair video ve ekran görüntüleri de sızacaktır, ancak projenin dört yıldır yapım aşamasında olduğu düşünülürse, neredeyse biten bir oyunun iptal ediğini söyleyebiliriz. Sosyal medyaya bakıldığında bu kararın Naughty Dog‘un hayranları tarafından hayal kırıklığından ziyade sevinçle karşılandığı görülüyor.

The Last of Us Online‘ın ilk konsept görselleri 2022 yılında yayımlanmış, ancak daha sonra oyuna dair pek fazla şey duymamıştık. Son dönemdeki haberler, Naughty Dog’un projede çalışan ekip sayısını azalttığını ve geliştirme sürecini yeniden yapılandırdığı yönündeydi. 2019 yılından beri PlayStation’ın başında olan Jim Ryan‘ın şirketten ayrılacağını duyurmasından birkaç ay sonra gelen iptal kararı, oldukça manidar. Deneyimli isim, Mart 2024’te koltuğunu bırakacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.