Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

İptal Edilen Scarface 2’nin Oynanış Görüntüleri Yayınlandı

2000'lerin sonu, 2010'ların başı için planlanan bir oyun için Scarface 2, iptal olmasıyla oldukça şaşırtmıştı. Bugün ise oyunun içinden birkaç görselin yer aldığı bir video paylaşıldı.

Scarface: The World is Yours’un Scarface: Empire adlı devam oyununun görüntüleri internete sızdırıldı. Scarface: The World is Yours, Grand Theft Auto’nun başarısının ardından piyasaya sürüldü ve GTA’nın oynanışını büyük ölçüde kopyaladı. Buna rağmen, Scarface filmi GTA’nın en iyi girişlerinden biri olan Vice City için ilham kaynağı oldu.

2001’de piyasaya sürülen GTA 3, devrim niteliğinde bir açık dünya oynanışı sundu ve bugün sektörde standartları belirlemeye devam eden sağlam mekanikler oluşturdu. Scarface: The World is Yours, Radical Entertainment’ın GTA’nın başarısını yakalama; aynı zamanda ikonik mafyaya layık bir oyun yaratma girişimi oldu. Oyun, Scarface filminden farklı bir son da ekleyerek hikayeyi biraz değiştirdi.

Scarface 2 Empire Oyun İçi Görüntüler Videosu

Scarface 2

Devam oyunu Scarface 2‘nin içeriğine ait görseller, YouTube kanalı Mafia Game Videos tarafından sızdırıldı. Fragman; oyun özellikleri, mekanlar ve konsept sanatı dahil olmak üzere devam oyununa birçok bakış sunuyor. Eski Scarface geliştiricisi Narlak, Mafia Game Videos’a Empire’ın planı hakkında şunları açıkladı: “Fikir, Tony’nin o zaman aralığında uyuşturucuya yönelik baskı yüzünden Miami’de zorlanması ve Vegas’ın imparatorluğunu taşımak için iyi bir yer olduğuna karar vermesiydi“.

2000’lerin sonu, 2010’ların başı için planlanan bir oyun için Scarface 2; açık dünya aksiyon türünde umut verici bir giriş olabilirdi. Bununla birlikte, Radical Entertainment’ı geliştirme sürecinin ortasında satın alan Activision Blizzard, oyunda gelecek göremedi. Muhtemelen şirket, zaten başarıya hazır olan World of Warcraft, Guitar Hero ve Call of Duty gibi popüler oyunlara daha fazla odaklanmıştı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.