Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

İptal Edilen Marvel MMO Oyununun Ekran Görüntüleri

İptal edilen Marvel MMO oyununun karakter yaratma ekranı ortaya çıktı.

Yakın zamanda iptal edilen Marvel MMO‘nun ekran görüntüleri, bir tasarımcının çevrimiçi portföyü aracılığıyla herkese açık olarak paylaşıldı. Pixelkings’te baş tasarımcı olarak çalışan Ramiro Galan, ArtStation profili aracılığıyla iptal edilen oyunun karakter yaratma ekranının neye benzediğini sergiledi ve bu görsel bize oyunun tasarımı hakkında birçok bilgi verdi.

Daybreak Games’in geçtiğimiz Kasım ayında duyurulan Marvel MMO oyununun iptal edildiğini sizlere bildirmiştik. EG7, “gelişme risk profili, yatırımın büyüklüğü ve grup için uzun vadeli ürün portföyü stratejisi” nedeniyle projeyi iptal ettiğini söylemişti. Deneyimli geliştirici Jack Emmert, daha önce Star Trek Online ve DC Universe Online gibi oyunlarla uğraşmış olarak geliştirme ekibinin başındaydı.

Marvel MMO Oyunu Neler Sunacaktı?

Marvel MMO

Oyunun ne kadar süredir geliştirilmekte olduğu kimse tarafından bilinmemekle birlikte ekran görüntüleri, kullanıcı ara yüzünün çoğunun tasarlandığını ve karakter oluşturma ekran görüntülerinin şaşırtıcı derecede canlı durduğunu gözler önüne serdi. Açıklamada tüm tasarımın; üç boyutlu malzemeler, aydınlatma ve işlem sonrası FX’in Ramiro Galan tarafından yapıldığını da görüyoruz.

Galan’ın çekimlerinden, oyuncuların dört ünlü Marvel grubundan biri için savaşmayı seçebileceklerini görebiliyoruz; X-Men, Avengers, SHIELD ve Fantastic Four oyunda yer alacaktı ancak görünüşe göre sadece yeni, isimsiz bir süper kahraman olarak oynayabilecektik. Ayrıca Marvel MMO oyununda, aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi havalı kıyafetin yanı sıra yüz stilleri ve makyaj, yapı, ikili cinsiyet seçimi ve kendi özel güçlerimiz olabilecekti.

Ne yazık ki, oyunun bizim için başka ne planladığını asla bilemeyebiliriz ancak EG7, Marvel MMO’ya yatırım yapmayı planladığı 50 milyon doları “grup içinde birden çok, daha küçük boyutlu projeler” arasında paylaşmayı planladığını bildirdi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.