Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

İptal Edilen CoD Zombi Oyunundan Yeni Detaylar Ortaya Çıktı!

Raven Software tarafından bir süre önce konsept aşamasında olan bağımsız Call of Duty zombi projesinden yeni detaylar geldi.

Köklü bir seri olarak karşımıza çıkan Call of Duty için yeni projeler geliştirilmeye ve piyasaya sürülmeye devam ediyor. Şimdi ise daha önce serinin yeni bir oyunu üzerinde çalışmış ve ne yazık ki iptal edilmek durumunda kalmış Raven Software stüdyosundan çarpıcı detaylar ortaya çıktı. Ortaya çıkan bilgilerle rafa kaldırılan proje hakkında birçok detaya sahip olabiliyoruz.

Raven Software, bildiğiniz üzere eski bir Call of Duty geliştiricisi olarak karşımıza çıkıyor. Geldiğimiz noktada iptal edilen zombi temalı bağımsız CoD oyunundan yeni detaylar paylaşıyor. Projeyle ilgili olarak ilk detaylar bu yılın başlarında Michael Gummelt‘ten geliyor ve oyunun burada canlı bir servis projesi olacağını ve aynı zamanda zombi temasıyla beraber karşımıza çıkacağını öğreniyoruz. Tüm bu detaylara LinkedIn profili sayesinde ulaştık.

Zombi Temalı CoD Canlı Servis Olacaktı

Oyunla ilgili diğer ayrıntılara bakacak olursak, 2011 ile 2012 yılları arasında geliştirildiğini doğrulayabiliriz ancak hiçbir zaman üretim aşamasına geçilmediği de detaylar arasında yer alıyor. Diğer taraftan oyunun tamamen canlı bir servis yapısına sahip olacağı ve türün en iyi örneklerinden olacağı belirtilmişti. YouTube platformu üzerinde içerik üreticisi olarak karşımıza çıkan Glitching Queen yeni detayları öğrenmek için Gummelt’ten bir röportaj talep etti ve bu isteği gerçekleşti.

6 Call of Duty Modern Warfare I

20 dakikalık röportaj içerisinde iptal edilen Call of Duty zombi oyunundan tüm detayları öğrenebiliyor ve bazı noktalarda gerçekten de hayranların ilgisini çekecek dokunuşların bulunduğunu söyleyebiliyoruz. Bu kapsamda oyun sürekli olarak güncellenecekti, özelleştirme ve çevrimiçi sistemlerle beraber mikro ödeme sistemine sahip olacaktı. Aynı zamanda 1-4 oyuncu desteği ile beraber farklı modları bünyesinde barındıracaktı.

Son olarak bir noktada zombilerle beraber savaşabilecek ve çeşitli ödüller kazanmak için de kaçış planlarımızı devreye koyabilecektik. Öte yandan oyunun açık bir dünyaya sahip olacağı da bilgiler arasında.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.