Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

iPhone 15 Pro ve Pro Max’in Resmi Duvar Kağıtları Sızdırıldı

iPhone 15 Pro ve pro Max'in, resmi duvar kağıdı ve kutu tasarımları ortaya çıktı.

Apple’ın yeni serisinde yer alacak iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max’in resmi duvar kağıtları sızdırıldı. Duvar kağıdı, Apple’ın iPhone 14 Pro modelleri için pazarlama materyallerine aktarılan bir konsept görseli. Gösterilen duvar kağıtlarının, iPhone 15 Pro modellerine yönelik renk söylentilerine ve Çin iPhone fabrikasındaki bir mühendis tarafından sızdırıldığı iddia edilen elle çizilmiş bir resme dayandığı söyleniyor.

Bu arada her yıl olduğu gibi Apple hayranları, şirketin Wanderlust etkinlik davetiyesinde ipuçları aramaya başladı. Bazıları mavi, gümüş ve gri tonların yeni serinin renklerini ima ettiğini öne sürdü. Ayrıca renklerin, cihazların yeni titanyum kasasının dokusuna bir gönderme olduğu yönünde spekülasyonlar da var. Bu yılki iki üst seviye iPhone modelleri, paslanmaz çelik çerçeve yerine titanyum çerçeveye sahip olacak ve parlak paslanmaz çelikten farklı görünecek fırçalanmış titanyum kaplamaya sahip olacak.

iPhone 15 Pro Max’te Periskop Lens Olacak

iPhone 15 Pro

Renk seçeneklerinin titanyum grisi tonu (Apple Watch Ultra’ya benzer), mavi gri, siyah ve daha açık gümüş tonu içerdiği söyleniyor. Apple’ın etkinliğin sloganı, “seyahat etme arzusu” anlamına gelen Wonderlust. Bu da Pro modellerindeki yükseltilmiş kameralara, özellikle de merakla beklenen periskop telefoto lense bir gönderme olabilir. 5x veya 6x optik yakınlaştırmaya izin veren bu teleskop, yalnızca Pro Max modeline özel olacak.

Apple’ın 12 Eylül etkinliğini izleyemeyenler için MacRumors, MacRumors.com ve MacRumorsLive Twitter hesabında etkinliğin tamamını yayınlayacak. Bu yüzden canlı etkinliği kaçırsanız bile gelişmeleri sonradan takip edebileceksiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.