iPhone 11 Pro Max Tanıtıldı, Peki Özellikleri Ve Fiyatı Nasıl?

iPhone 11 Pro Max kullanıcılara üst düzey bir performans sunacak.

Dünyanın önde gelen teknoloji devleri arasında yer alan Apple yeni teknolojilerini tanıtmaya devam ediyor. Bugün yeni amiral gemilerini tanıtan Apple iPhone 11 Pro Max ile dikkatleri çekmeyi başardı. iPhone 11 Pro Max’in teknik özellikleri paylaşıldı.

128 GB, 256 GB ve 512 GB olmak üzere üç farklı depolama türüne sahip olan iPhone 11 Pro Max A13 işlemci ile duyuruldu. 6 GB RAM ile kullanıcılara hızlı bir performans sergileyecek olan amiral gemisi 6.5 inç gibi dev bir ekrana sahip. Çentikli ekran tasarımının kullanıldığı telefonda yine ultra açılı fotoğraflar ve videoları kolaylıkla çekebileceğiz.

3D Touch güvenlik detayını kaldıran Apple yeni telefonlarında Face ID kullanmaya özen gösterdi. Kullanıcılar artık yüz tanıma sistemi ile telefonlarına erişebilecekler. Üçlü kameralar ile derin bir çekim yapma şansı veren iPhone 11 Pro Max, 12 MB’lık kameralara sahip. Hızı ile kullanıcıların üzmeyecek olan akıllı telefon eşsiz tasarımı ile de beğenileri toplayacak.

Yurtdışında 13 Eylül itibari ile satışlara açılacak olan amiral gemisi 1299 dolar gibi bir fiyat ile satılmaya başlanacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol