iPhone 11 Ne Zaman Çıkacak? Özellikleri Ve Fiyatı Nedir?

iPhone 11'in detayları ortaya çıktı.

Teknolojinin devleri arasında yer alan ve her yıl yeni ürünleri ile milyonlarca kullanıcıya ulaşan Apple bu yıl da yepyeni ürünler ile beklentileri karşılamaya çalışacak. Tüm dünya gözlerini Apple’a çevirmiş merakla beklerken iPhone serisinin 11’nci telefonu ortaya çıktı.

iPhone serisi ile milyonlarca kullanıcıya güvenli biri iletişim sistemi sunan Apple yeni amiral gemisi ile bu durumu bir tık daha ileriye taşıyacak gibi görünüyor. Heyecanla beklenen yeni akıllı telefona dair dün gece ilk bilgiler gelmeye başladı. ABD’nin California eyaletinde tanıtılacak olan iPhone 11 bir etkinlik ile kullanıcıların karşısına çıkacak.

Yabancı kaynaklara göre yeni iPhone’lar iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max olarak üç farklı yapı da karşımıza çıkacakmış. Geniş açılı fotoğraflar çekebileceğimiz yeni iPhone’lar video kalitesi ile de geçmiş serilerinden çok daha iyi olacak. Söylentilere göre kırılmaya karşı daha dayanıklı telefonlar karşımıza çıkacakmış.

5G internet bağlantısı ile uyumlu olmayacak olan yapım, işletim sistemi olarak da iOS 13’e sahip olacak. Yeni amiral gemilerinin performansı yüksek olacak.

iPhone 11’lerin ülkemizde yaklaşık 11.000 TL’ye satılması bekleniyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol