İOS ve Android Dünyasının Ortak Savaşı: Castle Crush!

Android ve İOS platformunda ortak oynanan mobil strateji oyunu Castle Crush, ücretsiz olarak dağıtılıyor.

Fun Games For Free tarafından geliştirilen Castle Crush, Android ve İOS platformunda ortak bir savaş dünyası haline gelen oyun tamamen ücretsiz olarak oynanıyor. Geçtiğimiz haftalarda yeni güncelleme alan oyun tüm dünyadan oyunculara sahip.

Dünyanın dört bir yanından oyunculara sahip olan Castle Crush, İOS ve Android platformunda ki oyunculara gerçek zamanlı bir strateji dünyası sunuyor. Milyonlarca oyuncu tarafından oynanan Castle Crush, eğlenceli ve etkileşimli oyun mekanizmasına sahip olarak karşımıza çıkıyor. Level sisteminin bulunduğu oyun da farklı savaş taktikleri öğrenebilir ya da fikirlerinizi kolayca uygulayabilirsiniz.

Kusursuz grafiklere sahip olan Castle Crush, bünyesinde birbirinden farklı karakteri barındıran oyunda ne kadar hızlı level atlarsanız o kadar güçlü bir hale gelirsiniz. Oyun içerisinde gerçek zamanlı savaşlara katılabilir ve arkadaş edinebilirsiniz. Kazandığınız savaşlar neticesinde çeşitli ganimetler kazanabilirsiniz. Ganimetler ile dilerseniz yeni karakterlerinin kilitlerini açabilir dilerseniz de mevcut karakterlerinizin seviyesini yükseltebilirsiniz.

Castle Crush’ın Özellikleri

  • Kusursuz grafikler
  • Milyonlarca oyuncu
  • Gerçek zamanlı savaşlar
  • Ücretsiz
  • Farklı kahramanlar
  • Eğlenceli ve etkileşimli oyun mekanizması
  • Birden fazla seviye

Castle Crush’ı Android ve İOS platformu için indirebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>