Ion Maiden’ın Adı Ve Lansman Tarihi Değişti!

Ion Fury 15 Ağustos'ta tam sürüme geçiş yapacak.

2018 yılından bu yana konsol ve bilgisayar platformu oyuncuları tarafından erken erişim oyunu olarak oynanan Ion Maiden bugün gelen bilgiler ile hem adını hem de lansman tarihini değiştirmiş. Artık oyunun adı Ion Fury olmuş.

1 Temmuz’da yaptığımız haberler de Ion Maiden’ın yeni adıyla Ion Fury’nin 2018’den bu yana erken erişim oyunu olarak oynandığını ve 11 Temmuz’da tam sürüme geçiş yapacağından söz etmiştik. Konuyla ilgili bugün çarpıcı detaylar ortaya çıktı. Edindiğimiz bilgilere göre oyunun adı ve tam sürüme geçiş tarihi değişmiş.

Game Informer’ın haberi ile edindiğimiz bilgilere göre Ion Maiden’ın adı tüm platformlarda Ion Fury olarak değiştirilmiş. Buna ek olarak 11 Temmuz’da tam sürüme geçmesi planlanan oyun, 15 Ağustos’ta sadece bilgisayar platformunda tam sürüme geçiş yapacakmış. Yapım PlayStation 4, Xbox One ve Switch platformu için ise ilerleyen bir tarihte 1.0 sürüme geçiş yapacakmış. Bu tarih henüz paylaşılmamış.

Yeni adı ile tüm platformlarda satışlarına devam eden yapım, 32.00 TL gibi bir fiyat etiketine sahip.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol