Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Inxile Entertainment, Unreal Engine 5 İle Yeni Bir Oyun Geliştiriyor

Inxile Entertainment yayınlamış olduğu en son iş ilanında, Unreal Engine 5 ile geliştirilmekte olan yeni bir AAA oyunu için Sanat Yönetmeni arıyor.

Wasteland serisinin geliştiricisi olan Inxile Entertainment‘ın resmi web sitesinde yayınladığı yeni bir iş ilanına göre, stüdyo şu anda Unreal Engine 5 ile yeni bir oyun geliştiriyor. İş ilanı detaylarında yazdığı üzere oyun, birinci şahıs RPG oyunu olacak.

Inxile Entertainment Unreal Engine 5 Ile Yeni Bir Oyun Gelistiriyor

Popüler RPG serisi Wasteland’ın geliştiricisi olarak tanıyor olabileceğiniz Xbox stüdyosu Inxile Entertainment, şu anda Game Pass ve tabii ki PC aracılığıyla Xbox Series X’e gelmesi planlanan, duyurulmamış bir AAA oyunu üzerinde çalışıyor. Inxile hala proje için işe alıyor ve resmi web sitelerindeki iş ilanlarından biri sayesinde, bu oyunla ilgili ilk ayrıntılara sahibiz. Inxile Entertainment, Unreal Engine 5 ile geliştirilmekte olan birinci şahıs RPG oyunu üzerinde çalışacak bir Sanat Yönetmeni aradığını duyurdu.

Ek olarak, stüdyo “görsel olarak çarpıcı 3D yüz animasyonları” yaratacak ve “orijinal zamansız karakterler üzerinde gerçeğe yakın yüz performansları sunacak” birini arıyor. İş ilanına bakılırsa, Inxile’in yeni oyunu göze hitap edecek gibi duruyor, ancak ekibin aynı önceki oyunları Wasteland ve The Bard’s Tale gibi RPG mekaniği ve eğlenceli bir oyun sunacağına olan inancımız tam.

Inxile Entertainment’ın yayınlamış olduğu iş ilanına buradan göz atabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.