Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Invincible Karakteri Atom Eve’in Oyunu Geliyor!

Shadow of the Tomb Raider anlatı lideri Jill Murray, Atom Eve'in maceralarına tanık olabileceğimiz yepyeni bir Invincible oyunu geliştirdiğini duyurdu.

Amazon Prime özel etkinliğinin hemen ardından Skybound Entertainment, tamamen Atom Eve hakkında yeni bir etkileşimli görsel roman RPG‘si duyurdu. The Walking Dead: Last Mile geliştiricisi Terrible Posture Games tarafından geliştirilen Invincible Presents: Atom Eve, bu yıl içerisinde piyasaya çıkacak ve süper kahraman maskaralıkları ile dolu okul, aile ve romantik yaşamları dengeleme üzerine hikayeler anlatacak.

Projenin başında Assassin’s Creed 3: Liberation, Shadow of the Tomb Raider ve Boyfriend Dungeon’da anlatı lideri olarak görev yapan yaratıcı yönetmen Jill Murray ve Marvel, Riot Games ve Skybound’da karakter tasarımcısı ve illüstratör olarak çalışan sanat yönetmeni Rossi Gifford yer alıyor. Sırf bu isimler için bile oyuna karşı olan beklentiler bir hayli yüksek.

Invincible Presents: Atom Eve Neler Sunuyor?

Invincible Karakteri Atom Eve'in Oyunu Geliyor!

Invincible’ın yaratıcısı Robert Kirkman, “Orijinal çizgi romanın çizimlerine ve stiline getirdiği yeni bakış açısı için bu oyunu seviyorum. Terrible Posture Games, Jill Murray ve Rossi Gifford, 20 yıllık seriyi gerçekten bir çizgi roman gibi görünen ve hissettiren bir oyunda yeni bir hayata taşımak için inanılmaz bir iş çıkarıyorlar.” ifadelerini kullandı.

Oyun bizi sadece Atom Eve’in okuldaki ve bir süper kahraman olarak yaşamının hikayesini çözerken görmekle kalmayacak, aynı zamanda geceleri kötülerle savaşmak için onun yerine adım atmamıza da izin verecek. Oyundaki savaşlar sıra tabanlı olacak. Saldırılar ayrıca Atom Eve’in sağlık çubuğunun altında görebileceğimiz enerji tüketecek.

Bu, Invincible‘ın dünyasının yeni bir genişlemesi olsa da, hikaye sabit değil. Oyunun görsel bir roman olması sayesinde, oyun boyunca söylediklerinize ve yaptıklarınıza bağlı olarak yeni diyalog seçeneklerinin kilidini açarak, seçimlerinizle sonucu şekillendirebilirsiniz. Ayrıca oyunun RPG mekanikleri ile elbette Atom Eve’in güçlerini yükseltebilecek ve yeni özel beceriler açabileceksiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.