League Of Legends

MMORTS
Takip Et
8.9

Çok iyi

7.8

Kullanıcı


Invictus Gaming, Worlds 2018 Şampiyonu Oldu!

Worlds 2018 şampiyonu Invictus Gaming oldu.

Tüm dünyayı kasıp kavuran League of Legends 2018 Dünya Şampiyonası ile tüm dünyada espor severleri peşinden sürüklemeye devam ediyor.

Güney Kore’de yer alan 50 bin kişilik Munhak Stadyumu’nda dünyanın en iyi iki League of Legend takımının karşı karşıya geldiği şampiyona da izleyenler adeta nefeslerini tuttular. Yapılan maç sonucunda yüzü gülen takım Invictus Gaming oldu. Invictus Gaming ve Fnatic takımları arasında yapılan mücadele de 3 – 0’lık bir galibiyet alan Invictus Gaming şampiyonluğunu ilan etti.

Birbirinden zorlu maçlar ile üst düzey performanslara sahne olan  League of Legends Dünya Şampiyonası alınan sonuçlar ile oyuncuları şaşırttı. Bu yıl ilk defa bir Kore takımı yarı finale ulaşamadı. Yarı finalde kendine yer bulan Fnatic ise 7 yıl sonra bir ilki yaşadı. Birbirinden yetenekli oyuncuların yer aldığı şampiyona da kupanın sahibi Invictus Gaming olurken yapılan mücadele toplamda 85 dakika sürdü.

Alınan sonuçlar sonrasında Çin Kore’yi geride bırakmayı başardı. MSI 2018 ve Rift Rivals etkinlikleri ile kupalar kazanan Çin, dünya şampiyonu olarak yeni bir kupayı da bünyesine dahil etmeyi başardı.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol