Into The Radius VR’ın 0.8.1747 Güncellemesi Yayınlandı

Into the Radius VR yeni bir dengeleme güncellemesi aldı.

Bilgisayar platformu oyuncularına 6 Kasım 2019’da sunulan Into the Radius VR aksiyon oyunu olarak günümüzde Steam üzerinden oynanmaya devam ederken yapımın yeni güncellemesi de oyunculara sunuldu.

Erken erişim oyunu olarak yaklaşık bir yıldır oynanmaya devam edilen Into the Radius VR 2021’in ilk ayları içerisinde tam sürüme geçiş yapacak. Tek oyunculu bir yapıya sahip olan oyun 13 Şubat yani dün Steam üzerinden yeni güncellemesini oyunculara sundu.

Gaminglyfe’ın haberi ile edindiğimiz güncelleme duyurusunda oyunun 0.8.1747 sürüm numaralı güncellemesinin yayınlandığından söz edilmiş. Oyuna bir dizi dengelemeler getiren güncelleme oyuncuların geri bildirimlerinden yola çıkılarak yayınlanmış. Steam üzerinde yapılan açıklamaya göre geliştirici ekip  Milestone 4 güncellemesinden sonra oyunculardan gelen geri bildirimleri toplamış ve titizlikle inceleyerek sıradaki güncellemeyi yayınlamışlar.

0.8.1747 güncellemesi ile oyun içerisinde bazı değişiklikler yapılmış. Bu değişikliklerden bahsedecek olursak oyuna yeni bir keşfedilebilecek alan inşaat alanı eklenirken, oyuncuların gezinmelerine yardımcı olabilmek için yollara çeşitli yol işaretleri yerleştirilmiş. Küçük denge değişiklikleri de getiren güncelleme son olarak oyun içerisinde bazı hataları da düzeltmiş.

Güncellemenin tüm notlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol