Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Into the Dead: Our Darkest Days’ten Yeni Oynanış Videosu

Zombi temasıyla bizlere sunulacak Into the Dead: Our Darkest Days için yeni oynanış fragmanı yayımlandı. İlgi çekici atmosferler yer alıyor.

PikPok ekibi tarafından biz oyunculara sunulacak olan zombi temalı hayatta kalma oyunu Into the Dead: Our Darkest Days‘ten yeni oynanış fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmana bakacak olursak, oyunun nasıl bir yapıya sahip olduğunu görebilir ve kendimizi hangi ortamlarda bulabileceğimizi deneyimleyebiliriz.

Gerçekten de ilgi çekici detayları bünyesinde barındıran ve yandan görünümlü kamera bakış açısıyla beraber ilerleyebileceğimiz oyun merakla bekleniyor. PikPok kıdemli ürün müdürü Juliann Lum bir basın açıklamasında projeden bahsediyor: “2023 yılında duyuru fragmanı ile beraber sizlere sunmayı hedeflediğimiz bu yapım yakında karşınıza çıkmaya hazırlanıyor. Bunun için oldukça heyecanlıyız ve Walton şehrini istila eden zombi virüsünden kurtulmak tamamen sizin işiniz olacak.

Into the Dead Zombi Temasıyla Geliyor

1980’li yılların Teksas’ında geçen Into the Dead: Our Darkest Days, oyunculara bir grup hayatta kalanın kontrolünü veriyor. Burada her bir karakterle tek tek ilgilenebiliyor ve bu karakterlerin becerilerinden faydalanmaya çalışıyorsunuz. Oyuncular karantinaya alınan şehir bölgesinden kaçma planları yaparken diğer taraftan zombileri de öldürmeyi hedefliyor.

Into the Dead Our Darkest Days 2024 03 15 24 001

Yayınlanan yeni oyun fragmanı The MIX + Kinda Funny Spring Online etkinliği kapsamında bizlere sunuldu. Beklenen yapımlar arasında bulunan Into the Dead: Our Darkest Days, 2025 yılı içerisinde Steam üzerinden PC platformu için piyasaya sürülecek. Oyun ilk etapta erken erişim olarak yayınlanacak ve 2024’ün sonlarında ise herkese açık bir demo sunulacak.

Son olarak oyun içerisinde etrafı keşfedebiliyor, yeme içme durumuna dikkat ediyor, silahlar üretebiliyor, hem yakın dövüş hem de menzilli dövüş mekanikleri ile beraber hayatta kalmaya çalışıyor ve daha fazlasıyla bu oyunda karşılaşmanız mümkün kılınıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.