Insurgency: Sandstorm’un 2019 Yol Haritası Yayınlandı!

Insurgency: Sandstorm'a yeni içerikler gelecek.

Geçtiğimiz yıl hem konsol hem de bilgisayar platformundaki oyuncuların beğenisine sunulan Insurgency: Sandstorm oldukça geniş bir oyuncu kitlesine hitap etti. Yapım son yaptığı duyuru ile 2019 yıl haritasını bizlerle paylaştı.

New World Interactive imzası ile geliştirilen ve satışlarına günümüzde de devam eden Insurgency: Sandstorm 2019 yılında bizlere oldukça bol yeni içerik sunacak. Oyunun Steam topluluk sayfası üzerinden yapılan duyuruya göre bu yıl oyuna birbirinden yeni içerikler ücretsiz olarak gelecekmiş.

Yayınlanan yol haritasına göre oyun içerisine bu yıl 2 yeni harita gelecekmiş. Bu haritalar Kar Haritası ve TBA Haritası olarak duyurulurken karlarla kaplı olan harita her kesimden oyuncuya hitap edecek özelliklere sahip olacak. Oyuna gece hava değişim döngüsünü de getirecek olan güncellemeler ile bir dizi yeni silah ve silah yükseltmesi de karşımıza çıkacak.

Seviye editörü de getirecek olan yeni güncellemeler ile oyuncular daha zorlu yada daha kolay yapıları deneyimleyebilecekler. Gece döngüsü ile oyun içerisinde yer alan haritaları gece karanlığında deneyimleyebilecek ve daha gerçekçi bir yapıda yer alabileceğiz. Tüm modlar için zorluk kuralları yer alacak ve yeni modlar içinde daha fazla içerik yayınlanacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol