Insurgency: Sandstorm’un 1.5 Güncellemesi Yayınlandı!

Insurgency: Sandstorm yeni güncellemesi ile oyunculara yeni bir mod sundu.

Konsol ve bilgisayar platformunun sevilen oyunu olan Insurgency: Sandstorm yeni güncellemesini nihayet oyunculara sundu. Daha önce duyurulan ve oyuncular tarafından beklenen yeni güncelleme oyunculara yeni bir modda getiriyor.

Milyonlarca oyuncu tarafından oynanan ve oynanmaya devam eden Insurgency: Sandstorm en yeni güncellemesi ile yine oyuncuların yüzünü güldürüyor. Düzenli olarak çeşitli güncellemeler alan yapım geçtiğimiz hafta sonunu da boş geçmedi ve yeni bir güncelleme daha aldı. Yeni güncelleme ile oyunculara yeni bir mod sunuldu.

Oyunun Steam sayfası üzerinden yapılan duyuruya göre 1.5 güncellemesi şuanda yayındaymış. Tüm platformlarda yer alan güncelleme oyun içerisine yeni bir mod getirdiği gibi çok sayıda performans iyileştirmesini de getiriyor. Yeni mod PvP odaklı olarak oyunculara sunulurken, güncelleme oyundaki eşleştirme sisteminde de bazı değişiklikler yapıyor. Eşleştirme sistemi daha adil bir hale geldi.

Yeni oyun modunun adı Domination olarak duyurulurken tasarımının da oyuncular tarafından beğenileceği ifade ediliyor. Genel bir yapı üzerinde çeşitli iyileştirmeler yapan geliştirici ekip, takımlar üzerinde yaptığı değişiklikler ile de oyunculara daha adil, daha oynanabilir bir yapı sunuyor. Hilecilere karşı da önlemler getiren güncelleme oyunculara raporlama sistemini daha iyi bir şekilde kullanabilme fırsatı veriyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol