Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Insurgency: Sandstorm İçin Yeni Oynanış Görüntüleri Yayınlandı

İlk oyunun başarısı üstüne Insurgency: Sandstorm şimdiden heyecan yaratırken, aynı zamanda yeni bir fragman daha yayınlandı.

Uzun süredir beklenen FPS oyunu Insurgency: Sandstorm için bugün yapımcı firma New World Interactive tarafından yeni bir oynanış fragmanı yayınlandı. Aynı zamanda oyunun yeni özelliklerine, araçlara ve silahlara daha yakından bakma fırsatı yakaladık.

nsurgency sandstorm icin yeni oynanis goruntuleri yayinlandi 1

Insurgency: Sandstorm, Epic Games yapımı Unreal Engine 4 grafik motoruyla hazırlanırken ilk oyuna göre güncellenmiş görsellerle gelecek. Seriyi yeni bir atmosfere taşıyan ve oyun mekaniklerini genişleten Sandstorm’da hem co-op modları, hem de farklı modlar yer alacak.

Modern savaş alanlarında gerçekçi bir FPS deneyimi sunmayı hedefleyen Insurgency: Sandstorm’da her silah için ayrı ayrı balistik hesaplamalar yapılırken, her şeyin mümkün olduğu kadar gerçeğe yakın olması için çaba gösterildi. Hatta öyle ki mermilerin yere düşüş oranları, delip geçme hızları gibi bilgiler dahi hesaba katıldı. Oyunda tehlikeli durumlarda şarjörü daha hızlı değiştirebilecek, kapıları sessiz olmak için daha dikkatli şekilde açabilecek ya da doğrudan omzunuzla vurarak kırabileceksiniz. Dolayısıyla oyunda her ihtimale göre farklı taktikler geliştirebileceksiniz.

Tıpkı önceki yapım gibi takım oyununun öne çıktığı Insurgency: Sandstorm için yayınlanan yeni fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz, iyi seyirler!

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.