Insurgency: Sandstorm Bugün Betaya Çıkacak!

Insurgency: Sandstorm 9 - 13 Ağustos tarihlerinde ön sipariş oyuncuları tarafından oynanabilecek.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

New World Interactive tarafından geliştirilen ve FPS oyuncuları tarafından merakla beklenen Insurgency: Sandstorm bugün betaya çıkış yapacak.

Çok oyunculu taktik oyunu olarak karşımıza çıkacak olan Insurgency: Sandstorm gerçekçi savaş atmosferi ile iliklerimize kadar aksiyonu hissettirecek. 9 Ağustos – 13 Ağustos tarihleri arasında beta olarak oynanabilecek olan yapım sadece oyunu ön sipariş eden oyuncular için geçerli olacak. Oyunculara sunulacak olan bu beta versiyon oyunun ilk beta testi olma özelliğine sahip olacak. Eylül ayında tam sürüm olarak karşımıza çıkacak olan oyun beta sürümde sınırlı içeriğe sahip olacak.

Ön sipariş oyuncuları tarafından oynanacak olan beta multiplayer olarak oyuncuları ortak bir platformda buluşturacak. Betada üç farklı harita yer alacak. FPS oyuncuları tarafından ilgiyle takip edilen yapım şu sıralar Steam’de de yüzde 10’luk bir indirim ile satışlarına devam ediyor. 85.00 TL yerine yüzde 10 indirimle 76.50 TL olarak satışlarına devam eden oyun geniş atmosferi ve zengin içerikleri ile FPS oyuncuların beklentisini karşılamaya çalışacak.

Insurgency: Sandstorm’un betası 9 Ağustos – 13 Ağustos tarihleri arasında sadece oyunu ön sipariş edenler tarafından oynanabilecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol