Insurgency: Sandstorm 5 Gün Boyunca Steam’de Oynaması Ücretsiz Oldu

Insurgency: Sandstorm Steam üzerinde oynaması ücretsiz oldu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Konsol ve bilgisayar platformunun en sürükleyici fps oyunlarından bir tanesi olan Insurgency: Sandstorm oyuncuların yüzünü güldürmeye devam ediyor. Yapım Steam üzerinde bilgisayar platformu oyuncuları için oynaması ücretsiz oldu.

blank

Focus Home Interactive tarafından 2018 yılında tam sürüm olarak lansmana çıkan Insurgency: Sandstorm günümüze kadar dünyanın birçok yerinden oyuncuya ev sahipliği yaptı. Daha önce de sık sık oynaması ücretsiz olan yapım bugünden itibaren de Steam’de oynaması ücretsiz oldu.

PC Gamer’ın haberi ile edindiğimiz bilgilere göre başarılı fps oyunu Insurgency: Sandstorm tam 5 gün boyunca Steam üzerinde oynaması ücretsiz olmuş. Dileyen bilgisayar platformu oyuncuları şuan Steam’e giriş yaparak oyunu bilgisayarlarına ücretsiz olarak indirebilir, hemen gerçek oyuncular ile savaşmaya başlayabilirlermiş.

1 Nisan’a kadar oynaması ücretsiz olan yapım aynı zamanda Steam üzerinde yüzde 50 indirimli olarak satılıyormuş. Oyunun Steam sayfasında yer alan detaylara göre yapım 1 Nisan’a kadar yüzde 50 indirimle olarak 42.50 TL şeklinde satışlarına devam ediyormuş.

Oyuncular ücretsiz oynanış kapsamında yapımı önce ücretsiz olarak oynayabilir, daha sonra beğenirlerse yüzde 50 indirimli olarak satın alıp oynamaya devam edebilirler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol