Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Instagram Üç Yeni Özelliğini Daha Tanıttı: İşte Detaylar

Popüler sosyal medya uygulaması Instagram için üç yeni özellik kullanıcı deneyimini tamamen geliştirmeye odaklanıyor.

Popüler sosyal medya uygulaması Instagram yeni güncellemeler almaya ve kullanıcılara rahat bir nefes aldırmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde yaptığımız haberle birlikte 5 farklı özelliğin sisteme dahil olduğunu ve algoritmanın tamamen değiştiğini aktardık. Şimdi ise uygulama geliştiricisi üç farklı özelliği daha tanıttı ve bu özelliklerin yakında programa dahil olacağını belirtelim.

Üç yeni özellikten ilki “Göster” adlı özellik olarak adlandırılıyor. Bu özellikle beraber artık hikayelerdeki içeriklerinizi bulanık hale getirebiliyorsunuz. Elbette bu bulanıklığı açmanın bir yolu bulunuyor ve sadece mesaj gönderen kişiler giderebiliyor. Örneğin, bir hikaye gönderdiniz, bu hikaye tamamen herkese bulanık bir şekilde çıkıyor ancak hikayeye mesaj gönderen kişiler mevcut bulanıklığı tamamen ortadan kaldırabiliyor ve içeriği doğrudan görüntüleyebiliyor. İşte bu yeni özellik göster olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Instagram Gelişmeye Devam Ediyor

Instagram kendini geliştirmeye devam ederken ikinci bir özellik “Çerçeveler” adıyla bizlere sunuluyor. Bu yeni özellikte polaroid filtre eklenmesini sağlayacak destekler bizlere sunuluyor ve çerçeveler özelliği sayesinde telefonun sallanması halinde istediğiniz gibi bu durumu lehinize çevirebiliyorsunuz. Diğer bir özellik ise “Müzik Şablonu.” Bu özellik daha çok şarkılarla arası iyi olanlara geliyor.

Instagram 1

Özelliğe detaylı bakacak olursak istediğiniz şarkı albümlerine bir geçiş yapabiliyor, şarkı temalı şablonlar oluşturabiliyor ve kullanıcılara çeşitli sorular sorabiliyorsunuz. Böylece hem onlarla etkileşim kurabiliyor hem de hangi şarkıları dinleyip dinlemediklerini öğrenmiş oluyorsunuz. Aynı zamanda çeşitli sorular sorarak hangi şarkı türlerinden hoşlandıklarını da öğrenebiliyorsunuz. Bu da güzel bir ekleme olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.