Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Instagram Sapıttı: Binlerce Hesap Durduk Yere Kapanıyor!

Dünya çapında binlerce kullanıcının Instagram hesapları durduk yere kapatılmaya başladı. Bunun yanı sıra, birçok kullanıcı uygulamaya giriş yapamamaya başladı.

Siz de ‘Instagram hesabım kapatıldı‘ diyorsanız, yalnız değilsiniz. Son iOS güncellemesiyle uygulama adeta çıldırdı. Birçok kullanıcının hesapları durduk yere kapatılmaya başladı. Peki hesaplarımız haksız yere kapatıldığında hangi adımları izlemeliyiz? Hesaplarımızı kurtarmak için neler yapmalıyız?

Sık sık görmesek de, bazen en sık kullandığımız sosyal medya uygulamaları da garip hatalarla gündeme gelebiliyor. Bu can sıkıcı hatalardan en yenisi ise Instagram kullanıcılarının başına bela oldu. Sizin de hesabınız kapandıysa, izlemeniz gereken adımları da anlattık. Peki bu garip hata neden bir anda ortaya çıktı ve kimler etkilenmeye başladı?

Instagram Hesapları Durduk Yere Kapatılmaya Başladı

Instagram

Sosyal medya platformunun kullanıcılarının bazıları platforma giriş yapmayı başaramazken, bazıları da hesaplarının kapatıldığı haberiyle şaşkınlığa uğradı. Kimi kullanıcılarda hatalardan hiç etkilenmedi. Hatadan etkilenmeyen kullanıcılar kendilerini şanslı saysa da, her an hesaplarının kapanabileceğini de belirtelim çünkü hatalar öğlen saatlerinden beri dur durak bilmedi.

Öğlen saatlerinde başlayan Instagram atma sorununa bir yenisi de geçtiğimiz dakikalarda eklendi ve birçok kullanıcı hesaplarına giriş yapamadıklarını fark etti. Gelen geri bildirimlere göre Türkiye de hatadan etkilenen ülkeler arasında. Aşağıda şirketin yaptığı resmi açıklamayı sizlerle paylaştık ancak ola ki hesabınız açılmazsa veya beklemek istemezseniz:

Nihayet Şirketten Resmi Açıklama Geldi

Instagram

İronik bir şekilde Twitter üzerinden açıklama yapan şirket, “Bazılarınızın hesaplarınıza erişim sorunları yaşadığının farkındayız. İnceliyoruz ve verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.” ifadelerini kullanarak inceleme başlattığını açıkladı. Sorunun ne zaman çözüleceği ise şuan için belirsiz. Elden gelen tek şey bir süre daha beklemek olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.