Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Instagram Hikayeleri İçin Youtube Music Desteği Geldi

Artık YouTube Music içeriklerini Instagram Hikayelerinizde paylaşabilirsiniz.

YouTube Music hit parçalarınızı ve çalma listelerinizi Instagram‘da sizi takip eden kişilerle paylaşmak için can atıyorsanız, bu özellik artık Android için YouTube Music’in en son güncellemesiyle tüm kullanıcılara sunuldu.

Daha önce YouTube Music, kullanıcıların Snapchat ile müzik paylaşmasına izin vermek için uygulamalarını güncelledi. Birkaç ay sonra ise YouTube Music’in en son güncellemesi olan 5.23.50 sürümünü indiren kullanıcılar artık Instagram’da takipçileriyle müzik paylaşabilecek. Hikayelerde şarkı paylaşma özelliği tüm kullanıcılara yavaş yavaş açılacak.

Instagram’a Youtube Music Desteği Geldi

Instagram

Daha önce özellik için bir simge olmasına rağmen, bunu kullanmak uygulamanın çökmesine neden oldu ve bu da şüphesiz birçok kullanıcıyı hayal kırıklığına uğrattı. Neyse ki, artık bu düğme tamamen çalışır durumda ve kullanıcıların şarkıları, çalma listelerini, albüm sayfalarını ve daha birçok bölümü hikayelerinizde paylaşabileceksiniz.

Kullanıcılar, paylaşım simgesiyle etkileşime geçerek artık Instagram’da müzik paylaşma seçeneğini görecek, buna basıldığında kullanıcılar Hikayelere yönlendirilecek. Hikayelerde, paylaşmaya çalıştığınız müziğin kapak resmini göreceksiniz. Kapak tasarımı, hangi müzik servisinden paylaşıldığını gösteren altına eklenmiş küçük bir logo ile gayet şık.

Müziğinizi Instagram’da paylaştıktan sonra kullanıcılar sol üst köşedeki bağlantıya tıklayarak müziği çalabilecek. YouTube Music, geçtiğimiz birkaç ay içinde platformunda birçok güncelleme yaptı. En son güncelleme, Android 13 için destek getirdi. Güncellemeleri göremiyorsanız, en son sürümü indirmek için Google Play Store‘a bir göz atın.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.