Instagram Direkt Mesaj Özelliği Tarayıcılara Geldi

Popüler sosyal medya platformu Instagram'ın en çok kullanılan özelliği direkt mesaj özelliği artık tarayıcılar üzerinde çalışabilecek.

Popüler sosyal medya platformu Instagram’ın en çok kullanılan özelliklerinden birisi olan direkt mesaj özelliği artık tarayıcı üzerinden de kullanılabilecek. 

Facebook’un sosyal medya platformu Instagram, kullanıcı deneyimini iyileştirmeye devam ediyor. Instagram tarafından yapılan açıklamaya göre direkt mesaj özelliği artık tarayıcı üzerinden de kullanılabilecek. 

Özellikle gençlerin kullandığı sosyal medya platformu Instagram yaptığı duyursunda direkt mesaj özelliğinin artık masaüstü Instagram’da kullanılabilecek. Instagram’ın şimdilik küçük bir kullanıcı kitlesi üzerinde test ettiği mesajlaşma özelliğinin kısa süre içerisinde tüm kullanıcıların kullanımına sunulması planlanıyor. 

Instagram Kullanıcı Deneyimini İyileştirmeye Devam Ediyor

Kısa bir süre önce 13 yaşın altındaki kullanıcıların hesap oluşturmasına izin vermeyen Instagram bu özelliği ile birlikte artık platformda belli bir yaşında altında kullanıcı bulunmayacak. Mesajlaşma ve gruba eklenme özellikleri konusunda da önemli iyileştirmeler yapan Instagram bu özelliklerini geçtiğimiz günlerde kullanıma sunmuştu. Instagram kullanıcıları ayrıca yeni dönemde sadece takip ettiği kişilerden özel mesaj alabilmelerini ya da sadece takip ettiği kişiler tarafından bir gruba eklenmeyi seçebiliyor. Geçtiğimiz aylarda siyasal içerikli reklamları engelleyen ve beğeni sayılarını gizleyen Instagram bu hamlesiyle çok tepki çekmişti. 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol