Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Insomniac’tan Wolverine’in PC Sürümünü İndirenlere Uyarı

Insomniac Games'in geçtiğimiz hafta uğradığı siber saldırısı sonucu Marvel's Wolverine'in oynanabilir bir PC sürümü internette dolaşıyor.

Insomniac Games tarafından geliştirilme aşamasında olan Wolverine projesi için yeni bir detay ortaya çıktı. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz süreçte yani yakın zamanda ekibin tüm projeleri bir hack saldırısı aracılığı ile ortaya çıktı ve önümüzdeki yıllarda sunulacak olan tüm oyunların içeriği internette hızlı bir şekilde yayıldı. Yaşanan bu olay oyun camiasında büyük yankı uyandırıyor.

Geldiğimiz noktada Wolverine projesinin tüm içeriği internet üzerinde yayınlanmış durumda ve hatta oynanabilir bir sürümünün de kullanıcılara ulaştığı belirtiliyor. İşte bu noktada geliştirici ekip bildirilerine göre bu yapıyı indirmeye çalışan oyunculara DMCA kapsamında telif hakkı gönderiyor ve bu dosyalara ulaşmaya çalışanlar için de elbette zorlu bir sürecin başlangıcını temsil ediyor diyebiliriz.

Wolverine’in Oynanabilir Bir Sürümü Sızdırıldı

Twitter üzerinde oyun odaklı içeriklerle beraber karşımıza çıkan PC_Focus adlı kullanıcı tarafından 21 Aralık’ta yayınlanan gönderiye göre sızdırılan Wolverine dosyalarına erişmeye çalışanlara telif hakkı uyarısında bulunulduğu ibareleri yer alıyor. Bu kapsamda ilgili dosyaların derhal silinmesi ve bilgisayarın tamamen bu dosyalardan arındırılması gerektiği belirtiliyor.

wolverine hack

İçerisinde bulunduğumuz süreçte yapılan bu hack saldırısından sonra 1.3 milyondan fazla dosyanın internet üzerine yayıldığı ve özel şirket belgelerinin bile sızdırıldığı belirtiliyor. Yaklaşık olarak 1.8 terabaytlık bir veri sızıntısı ile karşı karşıya kalan Insomniac Games gerçekten de zorlu bir süreç içerisinde bulunuyor.

Şu anda geliştirilme aşamasında bulunan projeler arasında ise Wolverine oldukça ön plana çıkıyor ve genel olarak bu oyun hakkındaki detaylar sürekli olarak sızdırılıyor. Sızdırılan içerikler arasında ekran görüntüleri, oynanabilir çeşitli sürümler, oyunun tamamı, oynanış görüntüleri ve daha fazlası yer alıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.