Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Insomniac, Sıradaki Spider-Man’in Kim Olacağını Açıkladı

Insomniac Games, Spider-Man 2'deki olayları takip edecek olan yeni oyunlarda Spider-Man'in kim olacağını resmi olarak onayladı.

Insomniac Games, Spider-Man 2‘nin sonundaki olayların ardından ilerleyen iki Spider-Man‘den hangisinin ana karakter olarak devam edeceğini açıkladı. New York’u koruma görevini üstlenecek karakterin kim olacağı böylelikle belli oldu ve serinin devam oyunlarında kimi yöneteceğimiz de netleşti. Aşağıda, ikinci oyunu oynamayanlar için hemen aşağıda bazı SPOILER cümleler kuracağım.

İkili karakter kullanımı sebebiyle ana karakterlerle bağ kurmakta zorlandığımız ikinci oyunun sonunda, Peter Parker artık süper kahraman görevinden geri adım atarak Emily-May Vakfı’nı kurmaya odaklanıyordu. Bu da Miles Morales’i bir süreliğine New York’un tek Örümcek Adamı olarak konumlandırıyordu ki bu durum artık Insomniac tarafından da doğrulandı.

Yeni Oyunlarda Spider-Man Kim Olacak?

Insomniac, Sıradaki Spider-Man'in Kim Olacağını Açıkladı

İkinci oyunun finali ile Peter Parker’ın serinin yeni oyunlarında arka planda kalacağını ve kendi hayatına odaklanacağını net olarak görmemize rağmen, Spider-Man 2’nin anlatı yönetmeni Ben Arfmann ve oyunun baş yazarı Brittney Morris, Gizmodo ile yakın zamanda yaptığı bir röportajda ikinci oyunun finali hakkında konuşarak olayları netleştirdi.

Takımın her zaman Miles’ın oyunun sonunda “ana” Örümcek Adam olmasını istediğini bilip bilmediği sorulduğunda Morris, “Bence hepimiz kolektif olarak bunun olacağını düşündük. Bana göre bu Miles’ın büyük bir evrim geçirdiği bariz; oyunun başında onun hayatında ne yapmak istediğini çözmekte zorlandığını görüyorduk ancak bu süreç artık geride kaldı. O hazır.” ifadelerini kullandı.

Miles Morales’in ileriye dönük “ana” Örümcek Adam olarak görülmesi, Peter Parker’ı bir daha göremeyeceğimiz anlamına gelmiyor. Yine de, serinin devam oyunlarında Miles Morales olarak oynayacağımız artık kesin.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.