Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Insomniac Games, Marvel’s Spider-Man’in Dünya Çapında 20 Milyondan Fazla Sattığını Açıkladı

Marvel's Spider-Man için yapılan en son açıklamada oyunun dünya çapında 20 milyon adet kopya sattığı açıklandı.

Insomniac Games tarafından geliştirilen PlayStation‘a özel Marvel’s Spider-Man dünya çapında 20 milyondan fazla sattı ve şimdiden en çok satan PlayStation 4 oyunlarından biri oldu. Sony yöneticilerinin geçen yıl Kasım ayında Insomniac Games’i satın aldıklarında iyi bir iş çıkardıklarını bilmeleri, PlayStation 4 için özel olarak çıkan oyunlarının Kasım 2020’ye kadar 20 milyon kopya satmasıyla kanıtlanıyor.

Insomniac Games Marvels Spider Manin Dunya Capinda 20 Milyondan Fazla Sattigini Acikladi 1

Marvel’s Spider-Man böylece PS4 konsolunda en çok satan oyunlardan biri haline geldi. Bu rakamlar, PS5 konsolunun piyasaya sürülmesiyle yeni çıkan Marvel’s Spider-Man Remastered için istatistikleri içermiyor. Sony, geçtiğimiz yıl Insomniac Games’i 229 milyon dolara satın aldı ve temel matematikle bunun değerli bir yatırım olduğu sonucuna varabilirsiniz. Dünyanın geri kalanı için PS5 yarın, ABD ve Japonya’dan 7 gün sonra çıkıyor ve lansman oyunlarından biri olan Spider-Man: Miles Morales ve Ultimate sürümü size Spider-man Remastered’ı da kazandırıyor. Böylece, satılan 20 milyon kopya sayısı yakında önemli ölçüde artacaktır.

Özellikle yeni nesil konsollara yapılan üretim talebi dünya genelinde çok yüksek. Bu gece yarısı çoğu oyuncu, bilgisayarlarının veya mobil cihazlarının başında oturuyor ve dağıtımcıların sayfalarını tazeliyor, stoklar bitmeden yeni nesil PlayStation konsolunu almayı umuyorlar.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.