İngiliz Geliştiriciler COVID-19 İle Savaşmak İçin Gükümetle Birlikte Çalışıyor

İngiliz oyun geliştiricileri koronavirüs nedeniyle ingiltere hükümeti ile birlikte ortak çalışmalar yürütüyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

İngiltere hükümeti, koronavirüs kilitlenmesinin ortasında “Evde Kal, Hayat Kurtar” mesajını yaymak için önde gelen oyun şirketleriyle birlikte çalışıyor. İngiltere merkezli geliştiriciler King, Rebellion ve Codemasters Dijital, Kültür, Medya ve Spor Departmanı ile birlikte çalışarak hükümet rehberliğini en popüler oyunlarında sunmayı kabul etti.

blank

Şimdi kilitlenmenin üçüncü haftasına giriyor ve başbakan Boris Johnson virüs teşhisi konduktan sonra “ihtiyati tedbir” olarak hastaneye kaldırılmışken, İngiltere koronavirüs etkisini sürdürmeye devam ederken mevcut vaka sayısı 47,806 ve hayatını kaybedenlerin sayısı ise 6500 civarlarında.

Bununla birlikte, yeni vakaların ve hastaneye kabullerin sayısı yavaşlamaya başladı ve Londra Hijyen ve Tropikal Tıp Okulu uzmanları sosyal mesafenin virüsün yayılma yeteneğini% 75 azaltabileceğini tahmin ediyorlar. Kültür sekreteri Oliver Dowden, “Evde kalmak, NHS’yi korumak ve hayat kurtarmak için basit hükümet tavsiyelerini takip etmemiz kesinlikle çok önemlidir.” dedi.

Diyerek şöyle devam etti: “İngiltere’nin parlak video oyunları endüstrisinin bu mesajı İngiltere’deki oyunculara güçlü bir şekilde güçlendirmek için yükseldiğini görmekten çok memnunum.” Bir çok ülkede oyun geliştiricileri, ülkeleri için yardım kampanyası başlattı ve geçtiğimiz hafta Avrupa’nın ikinci en büyük oyun firması olan CD Red Projekt 1 milyon dolar gibi bir bağışta bulunmuştu.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol