Call of Duty: Warzone

MMOFPS
Takip Et
9.7

Mükemmel

6.7

Kullanıcı

Infinity Ward 50.000 Oyuncuyu Hile Kullandığı İçin Call Of Duty: Warzone’dan Banladı

Infinity Ward Call of Duty: Warzone'da hile yapanlara acımadılar.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Infinity Ward her türlü hile yapmayı çok ciddiye alıyor ve bu yüzden Call of Duty: Warzone‘dan 50.000’den fazla hileciyi yasakladılar ve tarihi araştırmaya ve olası ihlalleri tespit etmeye devam edecekler.

blank

Activision‘un blogundaki son gönderide Call of Duty ekibi, Warzone oynamak için ücretsiz başlıklarında hilelere karşı attığı adımlar hakkında konuştu. Infinity Ward, her türlü hile ve hacklemeyi çok ciddiye aldıklarını ve tüm oyuncular için eşit ve adil bir oyun alanının yönetilmesinin şu anda en yüksek öncelikleri arasında olduğunu söylüyor.

Ekip, Call of Duty: Warzone’un lansmanının ilk gününden beri yasakları uyguluyor. O zamandan beri dünya çapında 50.000’den fazla permaban yayınlandı, Infinity Ward doğruladı. Bunun da ötesinde, hem dolandırıcılara hem de dolandırıcılara karşı savaşmak için hile önleme programı uygulanmaktadır. Program, verileri araştırmak ve olası ihlalleri tespit etmek için 7/24 izleyen güvenlik ekiplerinden oluşur.

Güvenlik ekibi ayrıca, hedef noktaları, wallhacks ve daha fazlasını kullananlar da dahil olmak üzere tüm olası hileleri ve saldırıları inceler. Oyuncular, yakında çıkması gereken yeni kullanıcı arayüzü ile dolandırıcıları çok daha kolay bir şekilde rapor edebilecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol