Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Industries of Titan Tam Sürüm Çıkış Tarihi Belli Oldu

Berbat bir gezegende berbat bir şehrin ardındaki berbat bir lider olabileceğiniz Industries of Titan nihayet tam sürüm olarak çıkış yapacak.

Industries of Titan, 31 Ocak 2023’te erken erişim sürecine veda ederek tam sürüm olarak yayınlanacak. Jovian uydusu Titan’ın harap şehir manzaraları ve destansı uzay gemisi savaşları nihayet bu ay eksiksiz bir şekilde deneyimlenebilecek.

Brace Yourself Games, tam sürüm güncellemesinde nelerin değişeceği ile ilgili tam yama notları paylaşmadı ancak sanayileşme, şehir kurma ve strateji mücadelesinin karışımı neredeyse üç yıldır erken erişimdeydi. Bu süre zarfında, geçen Kasım ayında gemi inşa özelleştirmesinden tutun da hikaye moduna kadar her türden birçok özellik oyuna eklendi.

Distopik Uzay-Şirket Çatışmaları

Industries of Titan Tam Sürüm Çıkış Tarihi Belli Oldu

Biraz da oyunun detaylarına inelim. Bu, ilk çıkışında oldukça beğendiğimiz harika bir oyun. Titan’ın yüzeyinde, kelimenin tam anlamıyla önceki bir uygarlığın enkazıyla kaplanmış bir yüzeyde yeni bir kurumsal şehrin başında vurguncu bir kötü lider olarak oynuyorsunuz.

Industries of Titan, yalnızca şehrinizin yerleşimini değil, aynı zamanda binalarının iç düzenini ve nasıl kullanıldıklarını da değiştirmenize izin vererek şehir kurma kalıplarının dışına çıkmayı başardı. Dahası, toksik atmosfer ve mahvolmuş gelecek nedeniyle her türden kaosun meydana geldiği distopik uzay-şirket temasına da sıkı sıkıya bağlı bir yapım.

Industries of Titan Bu Fiyata Kaçmaz

Industries of Titan Tam Sürüm Çıkış Tarihi Belli Oldu

Örneğin, size karşı kendi tüzükleri ile düşman kurumsal şehirlerden saldırılar olacak. Ayrıca, zorlukla kazandığınız parayı alıp üssünüzü yakmaya gelen, özgürlük mücadelesi veren korsan isyancıları da göreceksiniz. Tüm bunların üstesinden, RTS benzeri savaşta lazer taretler ve özelleştirilebilir uzay gemileri ile bölgenizi savunarak gelinmesi gerekecek. Savaşırken binalarınızı korumak için yerin altına çekebiliyorsunuz.

Industries of Titan’ı çıkışından önce Epic Games Store ve Steam‘den 49 TL karşılığında satın alabilirsiniz. Oyunun 30 dolar olmasına rağmen 49 TL olduğunu ve muhtemelen tam sürüm ile devasa bir zam yiyeceğini belirteyim. Fırsatı kaçırmayın!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.