İncehesap’ın Düzenlenmiş Olduğu 50.000 TL Ödül Havuzlu PUBG Turnuvası Sona Erdi

Mücadelenin hız kesmediği büyük ödüllü İncehesap PUBG DUO turnuvasının kazananları 15 Haziran tarihinde gerçekleşen büyük final maçları sonunda belli oldu. Toplamda 5 maç ile gerçekleşen büyük finali ise Etiget Esports takımı kazandı.

İncehesap tarafından düzenlenen ve 4 hafta boyunca yüzlerce takımın kıyasıya mücadele gösterdiği PUBG DUO turnuvası, 15 Haziran Pazartesi günü düzenlenen büyük finalle sona erdi. Rekabetin sonunda final maçında 45 puan toplayarak birinci olan Etiget Esports takımı, 3.500 TL nakit ödül, 3.500 TL İncehesap hediye çeki ve 2 adet XFX 5700XT THICC III ekran kartının sahibi oldu.

İncehesap Tarafından Düzenlenmiş Olan 50.000 TL Ödül Havuzlu PUBG Turnuvası Sona Erdi

4 hafta boyunca Twitch ve Nimo TV üzerinden yayınlanan ve binlerce kişi tarafından izlenen turnuvada kıyasıya mücadele edilen İncehesap PUBG DUO Turnuvasında kazanan takım Etiget Esports takımı oldu. Ön eleme aşamasında amatör espor takımları gösterdikleri mücadele ile ön plana çıkmayı başardı. Profesyonel takımlara karşı gösterdikleri başarılar ile tüm izleyicilerden destek aldılar.

Turnuvada birçok drop savaşı olurken aynı zamanda ilginç anlarda yaşandı. 3.hafta grup finallerinde iki oyuncunun birbirlerine karşı verdikleri mücadele turnuvanın en şaşırtan anı oldu. Oyunculardan birinin cephanesindeki tüm mermileri kontrolsüzce harcamasının ardından rakibini tava fırlatarak alt etmesi turnuvanın unutulmaz anlarındandı. Fırlatılan tavanın isabet ettiği oyuncu, bir süre sonra oyun dışı kaldı ve elendi.

Türkiye’nin önde gelen espor takımlarından birisi olan Etiget ekibinden turnuvaya katılan üç takım finalde listeye adını yazdırmayı başardı. Etiget takımından, Markel ve Quetpa 45 puanla turnuvanın galibi olurken, aynı takımdan CodeMarco ve Onur 12. sırada, akademi oyuncuları Shilla ve Kallers ise 21. sırada büyük finali tamamladılar.

Turnuvada ilk 3’e giren takımların aldığı ödüller büyük mücadelenin hakkını verdi. Dereceye girenlerden 1.takım olan Etiget Esports, 3.500 TL Nakit, 3.500 TL İncehesap Hediye Çeki 2x XFX 5700XT THICC III Ekran Kartı, 2.takım olan Cobra Kai 1.500 TL Nakit, 1.500 TL İncehesap Hediye Çeki 2x ASUS TUF3 5600 XT Ekran Kartı kazandı. Son olarak turnuvayı 3.sırada tamamlayan Random Friends takımı ise 1.000 TL Nakit, 1.000 TL İncehesap Hediye Çeki, 2x AOC C27G1 Monitör ödüllerinin sahibi oldu.

1 Yorum

  1. Gökhan AKGÜL

    incehesap.com’a sakın güvenmeyin. Stoklarında ürün bulunmamasına karşın piyasadan para toparlamak amacıyla ürünlerde stok varmış gibi gösteriyorlar. Ekonomik krizden etkilenmiş olabilirler. Paranızı alıp sizi haftalarca bekletip sonra aa stok yok gelmesini bekliyoruz diyip paranızı işletiyorlar. incehesap.com’dan alışveriş yapmayın.

    Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol