Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Echollector, Immortals of Aveum’un En Büyük Güncellemesi Olacak

The Echollector güncellemesi, FPS oyunu Immortals of Aveum'a bedava oyun içerikleri, Grand Magnus zorluk seviyesi ve daha fazlasını getirecek.

Yayıncı koltuğunda Electronic Arts’ın oturduğu Ascendant Studios imzalı Immortals of Aveum, bugüne kadarki en büyük güncellemesini almaya hazırlanıyor. İlk olarak ağustos ayında piyasaya sürülen büyü tabanlı birinci şahıs nişancı oyunu, optimizasyon açısından sıkıntılı bir lansman dönemi geçirmesinin ardından ilerleyen süreçte durumu toparlamıştı.

The Echollector güncellemesi (1.0.6.0) 16 Kasım’da bedava olarak yayımlanacak ve yeni oynanabilir içerikler, eşyalar ve senaryo öğelerinin yanında oyunu bitirdikten sonra açılacak olan Yeni Oyun+ ve Grand Magnus zorluk seviyesini de beraberinde getirecek. Bu güncelleme aynı zamanda oyunda çeşitli performans iyileştirmeleri de barındıracak.

Immortals of Aveum The Echollector Kasımda Geliyor

Immortals of Aveum ile yeni tanışan oyuncular, oyunun PlayStation 5 ve Xbox Series X|S sürümlerinde ücretsiz deneme, Steam versiyonunda ise demo ile birlikte oyunu tek kuruş ödemeden deneyimleme şansı yakalayacaklar. Bedava erişim fırsatı, kasım ayının ikinci yarısında oyunculara sunulacak. Büyük bir fantezi evreninde geçen FPS, ülkemizde 999 TL fiyatla satılıyor.

Immortals of Aveum The Echollector güncellemesi

Kaliforniya merkezli geliştirici Ascendant Studios, hedeflenen satış rakamına ulaşılamadığı gerekçesiyle eylül ayında 40 çalışanıyla yollarını ayırmak durumunda kalmıştı. Dead Space’in kreatif direktörlüğünü üstlenen Bret Robbins tarafından kurulan bağımsız stüdyo; BioShock, Call of Duty ve Halo gibi diğer son derece başarılı ve ödüllü oyunlarda çalışmış bir dizi veteran isimden oluşuyor.

Robbins, gelecekteki güncellemeler ve içeriklerle Immortals of Aveum‘un geliştirilmesini desteklemeye devam edeceklerini ifade etmişti. Immortals of Aveum’a bedava oyun içerikleri, çeşitli performans iyileştirmeleri ve daha fazlasını getirecek olan The Echollector güncellemesinin oyuna olan ilgiyi artırması umuluyor. EA, tüm detayların yama çıkmadan kısa bir süre önce paylaşılacağını açıkladı. Dileyen okurlarımız daha fazla bilgi için bu adresi ziyaret edebilirler.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.