İlk Thronebreaker: The Witcher Tales Güncellemesi Yayınlandı

Yeni CD Projekt RED oyununda mevcut hatalar giderildi.

CD Projekt RED bugün Thronebreaker: The Witcher Tales için ilk güncellemesini yayınladı. Yama notlarına göre güncellemeyle birlikte oyunun versiyonu 1.01 olarak değişiyor ve rakiplerinizin güç ile zırh değerleri haritaya bağlı olarak ölçeklendiriliyor. Bunlar Battle-Hardened ve Bonebreaker zorluk seviyelerinde uygulanıyor.

Dahası bu ilk yamayla birlikte Thronebreaker: The Witcher Tales’in orijinal sürümünde yer alan pek çok bug ve glitch ortadan kaldırılıyor, çeşitli dillerdeki yazım hataları düzeltiliyor, tooltiplerde düzeltmeye gidiliyor ve yine performans alanında geliştirmeler yapılıyor. Kısacası oyun güncelleme sonrasında eskiye göre çok daha stabil bir hale bürünüyor.

Güncelleme GOG üzerinden oyunculara doğrudan sunuldu. Aynı zamanda oyunu Steam üzerinden satın alanlar için de bilgisayarda Thronebreaker: The Witcher Tales yüklüyse güncelleme otomatik olarak inmeye başlayacak. Yani ekstra herhangi bir işlem yapmanıza gerek yok.

Bir süre önce çıkış yapan Thronebreaker: The Witcher Tales, Witcher serisine farklı bir bakış açısı getiriyordu ve kart oyunu mekaniklerine sahipti. Her ne kadar çıkış sonrası artan fiyatı eleştiri konusu olsa da, eleştiriler genel anlamda olumlu diyebiliriz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol