Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

İlk Monster Hunter World PC Yaması Yayınlandı

Monster Hunter World'ün PC sürümü için ilk yama yayınlandı.

Capcom bugün Monster Hunter World’ün PC sürümü için ilk güncellemeyi yayınladı. Yama notlraına göre bu güncellemeyle birlikte Monster Hunter World’ün oyun sürümü v151910’a yükseliyor ve oyunda yaşanan belli bağlantı sorunları düzeltiliyor.

ilk monster hunter world pc yamasi yayinlandi 1

Yeni Monster Hunter World yamasıyla birlikte oyundaki bağlantı sorunları ortadan kalkıyor. Daha önce online oyunlar aranırken problem yaşanıyordu ve E_FAIL:hr hatası veriyordu. Bu hatadan sonra oyunu tam ekrana geçirince ise oyun çöküyordu. Yeni yamayla birlikte sorun düzeltildi ve artık Monster Hunter World’ü multiplayer olarak daha rahat oynayabilirsiniz.

Bir dahaki sefer Steam’e giriş yaptığınızda eğer bilgisayarınızda Monster Hunter World yüklüyse oyunun yeni yaması da otomatik olarak inmeye başlayacak. Dolayısıyla ekstra bir işlem yapmanıza gerek yok.

Önce PlayStation 4 ile Xbox One konsollarına çıkış yapan Monster Hunter World, bir süre sonra 9 Ağustos 2018 tarihinde de PC için çıkış yapmıştı. Capcom yapımcılığı ve dağıtımcılığında sunulan başarılı oyun konsolların ardından PC’de de büyük başarı yakalarken, Monster Hunter World hakkındaki inceleme yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.