Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

İlk İncelemelerin Ardından Zelda: Breath Of The Wild Heyecanı

Zelda Efsanesi için neredeyse saatler kaldı. Nintendo Switch ile aynı gün piyasaya çıkacak olan Zelda'nın hakkında gelen yorumlar oldukça iyi.

Nintendo Switch ve Wii U platformları için çıkacak olan Zelda: Breath of the Wild hakkında şimdiye kadar heyecandan başka bir şey duymadık. İlk incelemelerin yapılmaya başlandığı şu günlerde heyecanlı bekleyişe bir de muhteşem yorumlar eklendi.

zelda breath wild

Yabancı basın için dağıtımı gerçekleşen oyunun incelemeleri Zelda sevdalılarının hevesli bekleyişini sabırsızlığa dönüştürmüş durumda. Edge dergisinde yayınlanan inceleme notlarından 10 üzerinden 10 alan Zelda’nın peşinde ise 10 üzerinden 9 puan alan Horizon: Zero Dawn bulunuyor.

zelda breath wild 2

İnternet kullanıcıları ve oyuncuların yorumlarına bakılırsa bu derginin incelemelerinden 10 üzerinden 10 tam puanla dönmek çok büyük anlamlara geliyor. Kapak görselini de Zelda’ya ayıran dergi, hayranların oturdukları yerde şöyle bir kıpırdanmalarına sebep olmuş durumda.

Ana görevin kendisinin yaklaşık 20 saat sürdüğünün belirtildiği incelemede Zelda’nın dünyasına sıralanan övgüler de bulunuyor. Açık dünya oyunları keyifli kılan yanlarla Zelda’nın efsaneleşmiş hikayesi bir araya gelince ortaya muhteşem bir oyunun çıkacağını zaten tahmin ediyorduk. Oyunun tüm güzelliği, klasik Zelda çizgisini korurken kendimizi açık dünyanın koşulları içinde bulmamızda yatıyora benziyor.

 

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.