İlk Büyük Xbox Series X Güncellemesi Dinamik Arka Planlar Ekliyor

Microsoft, Xbox konsolu için yeni dinamik arka planlar ve birçok yeni özelliği barındıran güncellemesini yayınladı.

Xbox’ın Kasım sistem güncellemesi dün gece yayınlanmaya başladı ve bu, Xbox One ile birlikte yeni Xbox Series X / S konsollarını içeren ilk büyük güncelleme oldu. Kullanıcı arayüzüne ve kontrol paneline birkaç güzel ekleme getiriyor: daha dinamik arka planlar, kullanışlı kitaplık etiketleri ve oyuncuların Game Pass başlıklarını önceden yükleme seçeneği dahil olmak üzere birçok yeni güncelleme var.

blank

Xbox Series X / S panonuzu canlandırmak istiyorsanız, yeni güncelleme size önceki nesil Xbox konsollarına saygıları ve popüler profil temalarına dayalı diğerlerini içeren altı yeni seçenek daha sunuyor. Görünüşe göre Xbox daha da dinamik arka planlar oluşturmayı planlıyor, bu nedenle gelecekteki güncellemelerde daha fazla tasarım için gözlerinizi dört açın.

Güncelleme, kontrol panelinin güzel görünmesinin ötesinde, oyuncuların Otomatik HDR etkinken bir oyunun ne zaman çalıştığını anlamalarına yardımcı olabilecek Otomatik HDR etiketleri gibi bazı yararlı özellikler de ekliyor. Bunun için, oyun çalışırken rehber menüsünü açmanız yeterlidir ve sağ üst köşede bir etiket görünmelidir.

Son olarak, yeni nesil konsolunuz için hangi oyunların optimize edildiğini tespit etmeyi kolaylaştırmak için Microsoft, kitaplığınıza oyun görünümleri için “Xbox Series X / S için optimize edilmiş” etiketleri ekledi.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol