İlginç Açıklama : Samsung Galaxy S21’i Beklemeyin

Samsung’un Galaxy S21 ailesini bekleyenler için şok açıklama geldi.

Güney Kore merkezli Galaxy S21 ailesi hakkında yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Kısa bir süre önce önemli bazı özellikleri ortaya çıkan Galaxy S21 ailesi için ilginç bir açıklama geldi.

Samsung’un 2021 yılının başında Galaxy S21 ailesini duyurması bekleniyor. Galaxy S21, Galaxy S21 Plus ve Galaxy S21 Ultra modellerinden oluşacak olan Galaxy S21 ailesi güçlerini 5 nm üretim sürecinden çıkan Qualcomm Snapdragon 875 ve Samsung Exynos 2100 işlemcilerinden güç alacak olan Galaxy S21 ailesine dair Ice Universe önemli bir açıklamada bulundu. Galaxy S21 ailesinin 45W hızlı şarj desteğine sahip olmayacağını söyleyen Ise Universe ayrıca telefonların 144 Hz ekran yenileme hızına sahip olmayacağını da açıklamıştı. Ice Universe şimdi de farklı bir açıklama ile gündeme geldi.

Samsung’a yakınlığı ile bilinen Ice Universe, şimdiye kadar sızdırdığı bilgilerin doğruluğu ile adından söz ettirmeyi başarmıştı. Ice Universe yaptığı açıklamada, “Eğer ki akıllı bir Samsung fanıysanız hemen Galaxy S20 ailesinden bir model alın, Galaxy S21’leri beklemeyin” dedi. Yapılan bu açıklamanın nedeni pek çok Samsung hayranı tarafından merak edildi. Ice Universe bu açıklamasını Samsung’un Galaxy S21 serisini genel olarak Galaxy S20 ailesi kadar iyi olmayacağı için yapmış olabilir. Bilindiği üzere Samsung en yeni ve en iyi özelliklerini artık Galaxy S serisine değil, Galaxy Z ailesine getirecek. Samsung’un 2021 yılından itibaren yeni nesil amiral gemi modelleri Galaxy Z serisinden çıkacak. Samsung’un bu yeni akıllı telefon modelleri çok pahalı olacağı için güçlü özelliklere sahip olacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol