Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

İkonik Shoot’em Up Radiant Silvergun PC’ye Geliyor!

Treasure ve Live Wire, Radiant Silvergun'un PC'ye geleceğini duyurdu. Atari makineleri ve SEGA Saturn konsolu için geliştirilen oyun, Steam'de yayınlanacak.

İkonik shoot’em up oyunu Radiant Silvergun PC’ye geliyor. Treasure ve Live Wire tarafından oluşturulan oyun, 18 Ağustos’ta Steam‘de çıkış yapacak. Sayfası da açılan oyunu şimdiden istek listenize atabilirsiniz. Oyunun Türkiye fiyatı henüz belli değil ancak tam fiyattan çıkmayacağına kesin gözüyle baktığımızı belirtelim. Muhtemelen 10 ila 20 Dolar değerinde bir oyundan bahsediyoruz.

Radiant Silvergun, Mayıs 1998’de atari makinelerinde çıkış yaptı ve aynı yılın Temmuz ayında ise SEGA Saturn konsolu için yayınlandı. Japon olmayan oyuncular oyunu yalnızca 2011’de Xbox 360 sürümü satışa çıktığında oynayabildi. On bir yıl sonra oyun, Nintendo Switch konsolunun sahiplerine de sunuldu. Nihayet bu yıl ise PC kullanıcıları da bu klasik oyunu deneyimleyebilecek.

Radiant Silvergun PC İçin Duyuruldu

Radiant Silvergun

Oyun bizi geleceğe doğru bir yolculuğa çıkarıyor ve oyunun hikayesi, gizemli bir kristal tarafından çağrılan düşman dalgalarına karşı savaşan bir grup savaş pilotuna odaklanıyor. Radiant Silvergun’da olaylar yukarıdan aşağıya bir bakış açısıyla izleniyor. Oyunun temel direği, düşmanları ortadan kaldırmak için hem fütüristik silahlar hem de güçlü bir kılıç içeren bir cephanelik kullandığımız dinamik çatışmalar olarak tanımlanıyor.

Eylemlerimiz, rakiplerin renklerine dayalı bir puanlama sistemi tarafından sürekli olarak değerlendiriliyor. Aynı renkteki hedefleri yok etmek bize sadece puan bonusu sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda kullandığımız silahların etkinliğini de kademeli olarak artırıyor. Özetle, oyunda sürekli olarak yüksek puan almaya çalışıyoruz.

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7/8/8.1/10/11
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: 2 GB GeForce GTX 750 veya daha iyisi
 • DirectX: Sürüm 9
 • Depolama Alanı: 2 GB

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.