İkinci Monster Hunter World PC Yaması Yayınlandı

Yeni Monster Hunter World yaması Steam'de yayınlandı.

Capcom bugün Monster Hunter World için ikinci PC güncellemesini yayınladı. Yama notlarına göre bu güncellemeyle beraber oyuncuların karakter yaratma ekranın ve ara sahnelerde yaşadığı belli başlı kaplama hataları giderildi.

Yeni güncellemeyle beraber oyunun topluluğu tarafından rapor edilen çeşitli buglar da çözülüyor. Örneğin Brigade Lobos takınca karakterin saçı ağzına geliyordu ve belli saç stillerinde sorunlar yaşanıyordu. Özellikle uzun isimlere sahip eşyalar kullanıldığında da yazılar üst üste biniyordu ve oyunun akıcılığı bozuluyordu.

Her zaman olduğu gibi bir dahaki sefer Steam’e giriş yaptığınızda Monster Hunter World bilgisayarınızda yüklüyse güncelleme otomatik olarak Steam’den inmeye başlayacak.

Öncesinde konsollar için çıkan Monster Hunter World, Ağustos ayında da PC’ye gelmişti. Şimdiye kadar 10 milyonun üzerinde satış yapan oyun, PC’de de son derece başarılı bir grafiğe sahip. Bu yüzden de Capcom oyunun Steam sürümünün üstüne eğiliyor ve hataları gidermek için çabalıyor. Yayınlanan ikinci patch ile de durum daha iyi hale geldi.

Monster Hunter World şu anda Steam üzerinde 199,00 TL fiyat etiketiyle satılıyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol