Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

İki Türk Takımının Olduğu VCT Champions Tour 2024 Başlıyor

Dünyanın en prestijli VALORANT espor turnuvası VCT Champions'ta heyecan başlıyor. Dev etkinlikte ülkemizi BBL ve FUT takımları temsil edecek.

Dünyanın dört bir yanından en iyi oyuncuları ve takımları bir araya getirecek olan Valorant espor turnuvası VCT Champions Tour‘da heyecan 20 Şubat’ta yani bugün başlıyor. EMEA, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’daki ekipleri kapsayan dev turnuvada ülkemizi BBL ve FUT takımları temsil edecek.

VCT EMEA’yı başarıyla tamamlayan FUT, Masters Tokyo ve VCT Champions’ta EMEA’yı temsil ettikten sonra geçtiğimiz yıl gösterdiği başarıyı VCT 2024’te ikiye katlamak istiyor. Başarılı ekip, bu iddialarını cNed’in de takıma katılmasıyla daha da güçlendirmiş oldu. Deneyimli kadrosuyla Masters Madrid’e direkt giderek şampiyonluk yolunda ilerlemek isteyen takım, turnuvaya büyük bir özgüvenle gidiyor.

VCT Champions’ta Temsilcilerimiz BBL ve FUT Olacak

Geçtiğimiz yıl gösterdiği performansla anlık 120 bin kişiyle izleyici rekoru kıran BBL, bu sene kadrosunu gençleştirerek daha dinamik bir yapıya büründü. Güçlü, genç ve dinamik kadrosuyla rakiplerine gözdağı veren Türk takımı, geçtiğimiz seneki deneyimlerinin üzerine de ekleyerek Masters Madrid’e gitmeyi ve adından söz ettirmeye devam etmeyi hedefliyor.

VCT Champions Tour 2024 temsilciler

VCT Kickoff 20 Şubat’ta başlayıp 3 Mart’ta sona erecek. İki takım, İspanya’nın başkentinde düzenlenecek olan Masters Madrid‘e direkt gidecek. Berlin Riot Games Arena’dan Türkçe, Fransızca, İngilizce ve İspanyolca yayın yapılacak. İki temsilcimizin de kıyasıya mücadele vereceği bu turnuvada BBL ve FUT takımlarına başarılar diliyoruz.

Yıl boyunca devam edecek tüm serüvenin taçlanacağı yer ise Güney Kore’nin ev sahipliği yapacağı Valorant Champions 2024 olacak. EMEA’dan dört takım katılım hakkı kazanacak. League Stage 2’den üç takım ve Championship Points’ten bir takım gelecek. Bu slotlardan en az bir tanesinin temsilcilerimiz tarafından doldurulmasını umuyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.