Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

IKEA, Roblox Mağazasına Çalışacak Eleman Arıyor!

IKEA tarafından İngiltere'de geçerli olan vardiya sistemli çalışma ortamında saat başına Roblox oyuncularına 13,15£ (16,78 dolar) ödeneceği duyuruldu.

Roblox oyununu hemen hemen hepiniz bilirsiniz. Ucu bucağı olmayan ve sadece hayal gücünüzün sınır olduğu bu yapımda farklı oyun modlarına geçiş yapabiliyor ve dilediğinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Aksiyondan maceraya, bilim kurgudan strateji deneyimine kadar oldukça fazla oyun modu yapım içerisinde yer alıyor. Geniş dünyasıyla beraber elbette bu tarz oyunlar bir hayli dikkati üzerine çekiyor.

Şimdi ise karşımıza çıkan yepyeni bir sistemle beraber sanal mağazada çalışacak elemanlar aranıyor. IKEA, yayınladığı yeni bir gönderi ile beraber mağazasında çalışacak olan oyuncular aradığını duyuruyor. Sadece İngiltere için yayınlanan bu ilana göre Roblox içerisinde yer alan oyuncular dijital olarak çalışmaya başlayacak ve vardiya sistemi ile beraber oyundaki yerini alabilecek.

Roblox Bir İş Modeline Dönüşebilir

IKEA tarafından İngiltere’de geçerli olan vardiya sistemli çalışma ortamında saat başına 13,15£ (16,78 dolar) ödeneceği duyuruldu. Şirketin belirttiğine göre dijital mağaza “The Co-Worker Game” adı verilen bir modla birlikte gelecek ve oyuncular sanal bir şekilde burada işlerini yapmaya başlayacak. Şimdilik kariyer fırsatı sadece 10 kişiyle sınırlı bir şekilde karşımıza çıkıyor ve elbette çalışmaya başlamadan önce bir mülakat sürecinin olduğunu da aktarmakta fayda var.

IKEA roblox the co worker game h

Roblox içerisinde bu tarz sanal marketlerle beraber elbette oyuncuların da bu tarz alışverişlere katkı sağlaması planlanıyor. Burada seçtiğiniz bir mobilya veya ev eşyası ile gerçek alışveriş yapabiliyor ve bunu temin edebiliyorsunuz. Çalışma arkadaşlarınız hem oyunda hem de gerçek dünyada rollerini değiştirebiliyor ve diğer taraftan farklı departmanlar arasında geçiş sağlayabiliyorsunuz. Peki siz böyle bir çalışma fırsatına sahip olmak ister miydiniz?

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.