Icarus’un Çıkış Tarihi Kasım Ayına Ertelendi

DayZ'nin yaratıcısından yeni oturum tabanlı hayatta kalma oyunu Icarus, son dakika gecikmesi ve tamamen yeni bir beta planı aldı.

Icarus’un başlangıçta 12 Ağustos’ta çıkması planlansa da, yeni çıkış tarihi kasım ayı olarak güncellendi. Dean Hall, Twitter hesabında, oyunun yeni sürüm planının tüm ayrıntılarını ortaya koyan Steam güncellemesine bir bağlantıyla ilgili haberi yayınladı. Geliştirici, DayZ’nin yıllarca süren geliştirme sürecini, oyunu hayata geçirme deneyimini ertelemesinin en büyük sebebi olarak gösterdi.

Icarus

Icarus, oyuncu tarafından kontrol edilen Prospector’ların malzeme aradığı ve kendi başlarına veya ortak olarak “ayak işlerini yürütmek için harcanabilir birine ihtiyaç duyan” dünya dışı gruplar için görevlere başladıkları, yabancı bir dünyada geçen bir bilimkurgu hayatta kalma oyunu olacak.

Beta için yeni plan, oyuncuları her seferinde bir hafta sonu, ayda iki kez oyunun farklı bölümleriyle istikrarlı bir şekilde tanıştırmak olacak. Icarus’u ön sipariş veren herkes hafta sonu testlerine katılabilecek ve standart Steam politikasına göre, beta sürecinde oyunu ne kadar oynarsanız oynayın, tam lansmandan önce herhangi bir noktada oyunu iade etme hakkına sahip olacaksınız. Yani iki saati geçme kuralı, beta sürecinde geçerli olmayacak.

Icarus Yeni Beta Tarihleri

İlk beta hafta sonu Forest, 28-29 Ağustos tarihleri arasında oynanacak ve oyunculara Icarus’un tehlikeli fırtınalarından korkmadan orman biyomunu keşfetme şansı verecek. Daha sonra 11 ve 12 Eylül‘deki bir sonraki beta hafta sonu fırtınaları mümkün kılacak. Bu beta sürecinden sonra daha fazla biyom eklenecek. Son olarak 6 ve 7 Kasım‘daki son hafta sonu, oyun topluluğunu gizli bir etkinlik ve oyuncular için ödüllerle kutlayacak.

Ön sipariş veren herkes için beta hafta sonlarına ek olarak, özellikle Icarus Discord topluluğunun aktif üyeleri yaklaşan bir kapalı betaya katılmaya davet edilebilecek. Bu tür bir şey için seçilme şansı olan bir oyuncuysanız, muhtemelen bunu zaten biliyorsunuz.

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol