I Am Not a Monster Yakında Solo Bir Kampanya Alacak!

I Am Not a Monster'a yeni içerikler gelecek.

PC platformu için Eylül 2018’de Steam üzerinde lansmana çıkan I Am Not a Monster günümüzde 22.00 TL fiyat etiketi ile satışlarına devam ederken yeni bir duyuru ile gündeme geldi. Yapım yakında yeni bir solo kampanya alacak.

Çok oyunculu olarak dünyanın farklı noktalarındaki oyuncuları yan yana getiren I Am Not a Monster ile stratejik mücadeleler yapıyor ve düşmanları etkisiz hale getirmeye çalışıyoruz. 22.00 TL gibi cazip bir fiyat etiketi ile satışlarına kaldığı yerden devam eden yapım Steam topluluk sayfası üzerinden yeni bir duyuru yaptı.

Duyuruya göre oyuna yeni bir solo kampanya gelecekmiş. 2019’un ikinci çeyreğinde yayınlanacak olan solo kampanya ile oyuna kendi hikayelerine sahip olan 8 eşsiz kahraman gelecek. 30 farklı seviyeyi de oyunculara sunacak olan yapım, 10 saatten daha fazla macera oynanışı sunacak.

Albatros’un sürükleyici savaşlarına ortak olacağımız yapımda aksiyon ve gerilim yüksek bir dozda karşımıza çıkacak. Canavarlarla ölümüne savaşacak ve  yeni karakterler ile daha güçlü özelliklere sahip olabileceğiz.

Oyuncular yeni 8 kahraman içerisinden dilediklerini seçebilecekler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol