Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

HYENAS’ın Yeni Haritası Tanıtıldı: Sıradaki Testte Oynanabilecek

Sega stüdyosu Creative Assembly, çok oyunculu bilim kurgu FPS oyunu HYENAS için yaklaşan alfa test tarihlerinin yanı sıra oyun için yeni bir oynanabilir harita ortaya çıkardı. En alttaki fragmanda görebileceğiniz yeni harita We Take Manhattan, New York ile ilgili birçok şey görebileceğiniz bir harita olacak. Yeni harita, 20 Ocak TSİ 20.00 – 23 Ocak TSİ 12.00 arasında gerçekleşecek olan oyunun bir sonraki alfa testi sırasında oynanabilecek.

Creative Assembly, yeni haritanın önceki alfa haritası Greed is Good‘dan daha kompakt bir savaş alanı sunduğunu söyledi. Haritanın ana merkezi olan Özgürlük Anıtı, geniş ve yoğun merkez bölgesinde yer alacak. Haritanın kenarlarında, her biri farklı siper ve savaş fırsatları sağlayan kendi benzersiz yer işaretine sahip dört kargo modülü bulunacak.

HYENAS Alfa Testleri Ne Zaman?

HYENAS Alfa Testleri Ne Zaman

Bu hafta sonu alfanın ardından 17-20 Şubat, 10-13 Mart ve 31 Mart – 3 Nisan tarihleri arasında başka testler yapılacak. Bilgisayar platformunu kullanıyorsanız ve testlere katılmak istiyorsanız, bu bağlantıya tıklayarak siz de başvurabilirsiniz. Geçen Haziran ayında duyurulan Hyenas, üç kişilik beş ekibin yapay zekayla ve birbirleriyle savaşarak sıfır yer bölümlerine sahip geniş Plunderships’lerden ganimet çalmalarını konu alan bir soygun ve çıkarma nişancı oyunu olacak.

Yalnızca klasik Sega serilerine değil, üçüncü taraf oyunlarına da göndermeler de dahil olmak üzere popüler kültür referanslarıyla dolu bu oyunun 2023’te Xbox Series X/S, Xbox One, PS5, PS4 ve PC için piyasaya sürülecek. Oyunun sistem gereksinimlerine ulaşabilir ve oyunu çalıştırıp çalıştıramayacağınızı öğrenebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.