Hunt: Showdown Xbox One’da Yayınlandı!

Hunt: Showdown 85.00 TL olarak Xbox One oyuncularına sunuldu.

Şubat 2018’de PC platformu için Steam üzerinde yayınlanan Hunt: Showdown hayatta kalma oyunu olarak günümüzde oynanmaya devam ediyor. Türk geliştirici Crytek tarafından geliştirilen ve yayınlanan yapım, şuanda erken erişim sürecinde.

Oyunculara alışılmışın dışında bir PvE ve PvP oynanışı sunan Hunt: Showdown, dünyanın en karanlık yerlerinde geçen mücadeleci bir ortamı karşımıza çıkarmıştı. Modern silahların yerine eski tip silah modellerine sahip olan yapım çok oyunculu olarak gerçek oyuncuları karşı karşıya getirmeye devam ederken, Xbox One platformu için de ön izleme sürümü yayınlandı.

Xbox One platformu oyunuları için bugün yayınlanan Hunt: Showdown tıpkı bilgisayar platformunda olduğu gibi bataklıklar arasında geçen bir hayatta kalma konulu olacak. Kabus gibi canavarların kol gezdiği oyunda dünyayı bu canavarlardan temizlemeye çalışacak, bir silahşör grubunun parçası olacağız.

Oyuncular canavarları etkisiz hale getiremezlerse bunun bedelini hayatları ile ödeyecekler. Yapımda karakterimizi ve ekipmanlarımızı da kişiselleştirebilecek, seviyelerini yükseltebileceğiz.

Benzersiz silahların yer aldığı yapımda risk yüksek, ödül yüksek ve gerilim yüksek bir boyutta karşımıza çıkacak. Bilgisayar platformunda ‘çoğunlukla  olumlu’ olarak değerlendirilen ve 69.00 TL fiyat etiketine sahip olan yapım, Xbox One platformu için ise 85.00 TL olarak Microsoft Store’da satılıyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol