Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Humble Bundle’dan Depremzedeler İçin Özel Yardım Kampanyası

Humble Bundle, PlayForTürkiye ekibinin çalışmaları sonucu depremzedeler için özel bir yardım kampanyası başlattı. Aralarında Gotham Knights ve Ghostrunner'ın da bulunduğu 70'ten fazla oyuna sadece 565 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Türkiye, 6 Şubat’ta 11 ilde büyük yıkıma yol açan çifte depremle sarsıldı. Cumhuriyet tarihinin en büyük felaketi, 50 bine yakın insanın yaşamını yitirmesine ve yüz binlerce insanın yaralanmasına yol açtı. Depremin ardından bölge halkının yaralarını daha hızlı sarması için farklı sektörlerden birçok firma yardım elini uzattı.

Depremzedelerin barınma, gıda ve temizlik gibi ihtiyaçlarını karşılaması için şirketlerin ve ünlü isimlerin koordinasyonunda birçok bağış kampanyası düzenlendi. Şimdi bunların bir yenisini Humble Bundle gerçekleştiriyor. Oyun, yazılım, e-kitap ve diğer dijital içeriklerin satıldığı mağaza, depremden etkilenen insanlar için özel bir yardım fonu oluşturdu.

Humble Bundle’da 70’ten Fazla Oyun Sadece 565 TL

Humble Bundle deprem paketi

PlayForTürkiye ekibinin çalışmaları sonucu çıkarılan Türkiye-Syria Earthquake Relief Bundle, aralarında PAYDAY 2, Gotham Knights ve Ghostrunner gibi büyük oyunların yanı sıra Mount & Blade: Warband, Planet TD ve Cats and the Other Lives gibi yerli yapımların da bulunduğu 70’ten fazla oyun ve çizgi romana en az 565,47 TL ödeyerek sahip olma şansı tanıyor.

Paketin toplam değeri 1.000 doları aşıyor. Ödediğiniz tutar, doğrudan yardım kuruluşlarına gidiyor. Şu ana kadar 20 bine yakın satış gerçekleştirildi. Toplanan bağış ise bu haberi yazdığımız sırada 12 milyon TL‘yi geçmiş durumda. Ödeme ekranındaki tutarlar 565 TL ile 590 TL arasında değişse de, dilerseniz manuel olarak girerek daha fazla bağışta bulunabilirsiniz.

Her satış işleminden elde edilen minimum tutar, üçe bölünerek Save the Children, International Medical Corps ve Direct Relief kurumlarına gidiyor. Humble Bundle deprem yardım paketi Türkiye-Syria Earthquake Relief Bundle’a bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.