Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Humble Bundle Yeni Bir ‘Ukrayna Destek Paketi’ Yayınladı

Humble Bundle, tüm geliri Ukrayna yardım kuruluşlarına gidecek 100'den fazla oyun, kitap ve yazılım sunacak.

Yeni bir Humble Bundle, tüm gelirleri dört Ukrayna yardım kuruluşuna gidecek 100’den fazla oyun, kitap ve yazılım sunacak. 2010’dan itibaren şirket, oyuncuların kendi fiyatlarını seçebilecekleri farklı oyun paketleri sunmaya başladı ve bazı gelirler çeşitli hayır kurumlarına gitti. Bu hayırsever model, o zamandan beri yardım için 200 milyon doların üzerinde bağış toplayan bu şirket ile büyük bir başarı elde etti.

2010 yılında kuruluşundan bu yana, Humble şirketi kitap ve yazılımları dahil ederek tekliflerini büyük ölçüde genişletti. Oyun geliştirme programları ve masa üstü rol yapma oyunları için el kitapları gibi şeylere odaklanan paketler ile hepsi hala oyunla bağlantılı. Şirket ayrıca, oyunculara her ay kalıcı olarak sahip olabilecekleri farklı bir oyun paketi ve ilgili şirket Humble Games’in tüm kitaplığına erişim sunan, aylık 12 dolar karşılığında bir Humble Choice abonelik hizmetini de tanıttı.

Humble Bundle’ın Paketi 37 Bin TL Değerinde

Humble Bundle

Humble Bundle’ın yakın tarihli bir basın açıklaması, Rus işgali devam ederken Ukrayna’ya yönelik insani yardım çabalarına yönelik son projelerini, Stand With Ukraine Bundle adlı projesini duyurdu. Stand With Ukraine paketi ile 37.965 TL değerindeki 100 oyunu sadece 590 TL karşılığında satın alabilirsiniz. Humble Bundle, dört Ukrayna hayır kurumuyla ortaklık kurdu.

Pakette Fable Anniversary, Spyro Reignited Trilogy ve Back 4 Blood gibi klasik oyunların yanı sıra Metro Exodus, Max Payne 3, Quantum Break gibi oyunlar da mevcut. Ayrıca. Pathfinder ve Warhammer serilerinden kitaplar ve RPG Maker VX gibi yazılımlar da var. Paket 25 Mart‘a kadar mevcut olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.