Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Humble Bundle Binlerce Liralık Oyunları Ücretsiz Veriyor!

Humble Bundle'ın bu ay dağıtacağı ücretsiz oyun serisi belli oldu ve binlerce liralık oyunları çok ucuza kapma fırsatınız var!

Humble Bundle Nisan 2023 oyunları belli oldu ve bu ay ki oyunlar gerçekten bomba gibi. Aynı Prime Gaming’te olduğu gibi belli bir ücret karşılığında birçok oyuna ücretsiz olarak sahip olmanızı sağlayan abonelik hizmeti, bu ay Death Stranding Director’s Cut ve Aliens: Fireteam Elite gibi büyük bütçeli ve pahalı oyunlar sunacak. Ayrıca abonelik alırsanız, mağazanın sunduğu bazı ek özelliklerden de faydalanabiliyorsunuz.

Aşağıda bahsi geçen oyunların tümü, Humble Choice kampanyası dahilinde 4 Nisan – 2 Mayıs 2023 tarihleri arasında abonelere sunulacak. Humble Bundle‘a aylık 12 dolar (231 TL) karşılığında abone olabiliyorsunuz. Yalnızca 1 bağımsız oyun fiyatına birçok büyük bütçeli ve bağımsız oyun, mağazada yüzde 20 indirim ve onlarca bağımsız oyuna ücretsiz erişebiliyorsunuz.

Humble Bundle Choice Nisan 2023 Oyunları

Humble Bundle Binlerce Liralık Oyunları Ücretsiz Veriyor!

 • Death Stranding Director’s Cut (399 TL)
 • Rollerdrome (379 TL)
 • Aliens: Fireteam Elite (299 TL)
 • Revita (250 TL)
 • The Life and Suffering of Sir Brante (159 TL)
 • Life is Strange 2: Complete Season (95 TL)
 • Founders’ Fortune (32 TL)
 • Monster Prom 2: Monster Camp (20 TL)

Daha önce de belirtildiği gibi, 2023 Nisan ayı paketinde öne çıkan oyunlardan biri Death Stranding Director’s Cut. Kojima Productions tarafından geliştirilen oyun, ilk olarak 8 Kasım 2019’da piyasaya sürüldü. Birçok yeni içeriğe sahip olan Director’s Cut, daha sonra Eylül 2021’de PS5 için ve ardından Mart 2022’de PC için piyasaya sürüldü ve birçok oyuncunun beğenisini kazandı.

Rollerdrome, benzeri olmayan orijinal bir adrenalin pompalayan nişancı deneyimi yaratmak için yüksek oktanlı, içgüdüsel savaşı akıcı hareket mekaniğini tek bir tamamlayıcı ve zorlu bütünde kusursuz bir şekilde harmanlayan üçüncü şahıs aksiyon nişancı oyunu. Aliens: Fireteam Elite ise Aliens evreninde geçen dört kişilik bir aksiyon nişancı oyunu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.